YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI
Haber
22 Haziran 2022 - Çarşamba 09:39
 
YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI
Çivril Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz spor okulları kayıtları başladı.
Eğitim Haberi
YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI

Bu yıl 20 branşta açılacak yaz spor okullarının kayıt işlemleri Halk Eğitim Merkezinde yapılıyor. Okulların için son kayıt tarihi 27 Haziran 2022

 

Çivril Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi tarafından Basketbol, Güreş, Bağlama, Gitar başta olmak üzere 20 branşta açılacak yaz spor okullarına kayıtlar başladı.

 

8 -14 Yaş grubu kız ve erkek çocuklar için açılacak olan başvurular, 27 Haziran 2022 günü sona erecek. 29 Haziran tarihinde başlayacak yaz spor okullarının kayıtları Çivril Halk Eğitim Merkezine yapılacak.

 

Çivril Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleşecek yaz spor okulları hakkında düşüncelerini ifade eden Belediye Başkanı Niyazi Vural, “Okulların kapanmasıyla birlikte öğrencilerimizin ve gençlerimizin tatillerini sağlıklı ve faydalı bir şekilde geçirmeleri için ücretsiz yaz spor okullarımızı bu yıl da hayata geçireceğiz. Okullarımıza katılacak bütün öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum. Bu okullarımız ile sporun daha geniş kitlelere yayılmasına katkı yapmak istiyoruz.” dedi.

 

Kaynak: (M.Ç.) - Muhittin Çakır Editör: Muhittin Çakır
Etiketler: YAZ, SPOR, OKULLARI, KAYITLARI, BAŞLADI,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı