TEŞEKKÜRLER ZOLAN
Haber
05 Ekim 2021 - Salı 19:20
 
TEŞEKKÜRLER ZOLAN
AK Parti İlçe başkanı Halil Ertuğrul Çivril’de asfalt çalışmalarını tamamlayan Denizli Büyükşehir Belediye başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti.
Gündem Haberi
TEŞEKKÜRLER ZOLAN

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Çivril’de başlatılan asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Yapımı tamamlanan yolları yerinde inceleyen AK parti İlçe başkanı Halil Ertuğrul Başkan Zolan’a teşekkür etti.

 

Ak Parti İlçe başkanı Hail Ertuğrul ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yapımı tamamlanan asfalt çalışmalarını inceledi. Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Gümüşsu şelale yolu ile Haydan, Emircik, Irgıllı, Sundurlu, Bayat, Çıtak, Işıklı Aşağıçapak, Yukarıçapak ve Yakacık ile Somak mahallelerinde yapılan asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Ertuğrul tamamlanan yollar için Osman Zolan ve Büyükşehir ekiplerine teşekkür etti.

 

Ziyaret ve incelemeler sonrasında konuyla ilgili olarak açıklama yapan Başkan Halil Ertuğrul “Denizli Büyükşehir Belediyemiz tarafından kış mevsimi gelmeden yapımı tamamlanan Yakacık, Somak, Sundurlu mahalle içi ve Irgıllı-Sundurlu-Bayat, Aşağı ve Yukarıçapak mahallelerimizin yeni yol çalışmalarını yerinde inceledik. İlçemizin ihtiyacı olan mahallelerine daha geniş ve güzel bir yol ile ulaşım imkanı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’a şahsım ve hemşerilerim adına şükranlarımı sunuyorum. İlçemize ve Mahallelerimize hayırlı olsun” dedi.

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından 2021 yılı yaz döneminde Çivril’de 23 kilometresi 1. kat sathi kaplama, 36 kilometresi 2. kat sathi kaplama olmak üzere yaklaşık 60 kilometre asfalt yol yapıldı.

 

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: TEŞEKKÜRLER, ZOLAN,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı