SÜRÜCÜLER YOLU YAPANA SABAH AKŞAM HAYIR! DUASI OKUYOR
Haber
07 Eylül 2020 - Pazartesi 10:26
 
SÜRÜCÜLER YOLU YAPANA SABAH AKŞAM HAYIR! DUASI OKUYOR
Çivril Uşak kara yolunda devam eden düzeltme çalışmalarında yapışan uygulamalar sürücülere illallah dedirtti. Sürücüler yolu yapanı her fırsatta ‘andıklarını’ belirterek tepki gösteriyorlar
Yaşam Haberi
SÜRÜCÜLER YOLU YAPANA SABAH AKŞAM HAYIR! DUASI OKUYOR

Geçen yıl yapılarak hizmete giren Denizli Uşak yolunda yapılan düzeltme ve yükseltme çalışmalar sürücüleri canından bezdirdi. Yolun tek taraflı trafiğe kapatılmasının yanında eski ve yeni asfaltın birleşim yerlerindeki yükseklik farkları sürücüleri zor durumda bırakıyor.

 

Denizli Uşak karayolu Çivril Menteş İğdir Kavşağı arasında devam eden yol düzeltme çalışmasını tamamlayan firmanın asfalt üzerinde bazı bölgelerde kasis bırakması sürücüleri zor durumda bırakırken can ve mal güvenliğinde tehlikeye atıyor. Özellikle iğdir rampası üzerinde eski ve yeni asfaltın birleşim noktalarındaki yükseklik farkı araçlara ciddi zarar veriyor. Yolu bilmeyen sürücülerin kot farkı nedeniyle paniklediği ve direksiyon hâkimiyetini kaybettiği yolda kazaların kaçınılmaz oluyor. Bir çok sürücü eklenti yerlerinde meydana gelen sarsıntı ve sesten sonra ana yol üzerinde aracını yol kenarına çekerek araçlarını kontrol ederken yol kenarında bekleyen araçlar arkadan gelen araçlar için tehlike oluşturuyor. Durum karşısında sosyal paylaşım sayfalarından paylaşım yapan bazı sürücüler “hem inerken hem çıkarken bu yolu yapan firmayı anıyoruz” diyerek duruma tepki gösterdiler.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: SÜRÜCÜLER, YOLU, YAPANA, SABAH, AKŞAM, HAYIR!, DUASI, OKUYOR, ,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı