SORUNLARI VE ÇÖZÜM YOLLARINI BİLİYORUM
Haber
20 Şubat 2021 - Cumartesi 21:43
 
SORUNLARI VE ÇÖZÜM YOLLARINI BİLİYORUM
2010 – 2014 yılları arasında Çivril Esnaf odası başkanlığı yapan Ramazan Aslan, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Gündem Haberi
SORUNLARI VE ÇÖZÜM YOLLARINI BİLİYORUM

Çivril Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanlığının önümüzdeki aylarda yapılacak olan seçim için Ramazan Aslan, başkan adaylığını açıkladı.

 

Esnafın zor ve yıpratıcı bir süreçten geçtiğini ifade eden Başkan adayı Aslan, Ekonomin temel taşı olan esnaf ve sanatkârların gelir düzeyi düşüklüğü, teminat yetersizliği ve krediye ulaşmada büyük sıkıntılar yaşadığını söyledi.

 

2010 – 2014 yıllarında Çivril Esnaf Odası başkanlığı görevini yürüten Ramazan Aslan, uzun yıllar Çivril’de Oda, dernek ve STK’larda Çivril’e hizmet etmek için gönüllü olarak çalıştığını kaydederek, “Esnaf ve Sanatkârlar bir toplumun iş hayatında can veren damarlarıdır. Esnafı güçlü olmayan bir şehrin kalkınması mümkün değildir. Pandemi nedeniyle zor günler geçiren esnaflarımızın dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını bilen bir esnaf kardeşiniz olarak 2021 yılında yapılacak, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanlığına adayım. Desteğinizi bekler, saygılar sunarım.  Bu vesile ile Pandemi sürecinde vefat eden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet dilerim ”dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: SORUNLARI, VE, ÇÖZÜM, YOLLARINI, BİLİYORUM,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı