SEÇİM 30 TEMMUZ’DA. RAMAZAN ARSLAN EKİBİNİ AÇIKLADI
Haber
23 Haziran 2021 - Çarşamba 08:42
 
SEÇİM 30 TEMMUZ’DA. RAMAZAN ARSLAN EKİBİNİ AÇIKLADI
Çivril Esnaf Kredi Kefalet Kooperatif seçimlerinin tarihi belli oldu.
Gündem Haberi
SEÇİM 30 TEMMUZ’DA. RAMAZAN ARSLAN EKİBİNİ AÇIKLADI

Korona virüs salgını nedeniyle ertelenen Esnaf Kredi kefalet Kooperatif seçimleri 30 Temmuzda yapılacak. Seçimlerin Kapalı Pazaryerinde yapılması planlanıyor.

 

Çivril Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına aday olan Ramazan Arslan, genel kurul öncesi çalışma ekibini kamuoyuna açıkladı. Arslan, 30 Temmuz günü yapılacak seçimler öncesi esnaf ve sanatkârların şahsına ve birlikte yol yürüdüğü çalışma arkadaşlarına verdikleri destek için teşekkür etti.

 

ESNAFIMIZ DEĞİŞİMDEN YANA

 

Seçim gününe kadar sürecek genel kurul çalışmaları öncesi birebir görüşme imkânı buldukları kooperatif üyelerinin büyük bir kısmının "değişimden" yana olduğuna dikkat çeken Arslan, hizmet bayrağını daha ileri taşımak adına dinamik bir ekiple bu yola çıktıklarını kaydetti. 

 

TÜM ÜYELER SANDIK BEKLİYOR

 

Çalışmalar sırasında kooperatif üyelerinin kendilerine yoğun şekilde "sandık" talebini ilettiğini aktaran Ramazan Arslan, genel kurulda seçimin açık oy yerine sandık kurularak yapılması için gerekli hazırlıkları sürdürdüklerini dile getirdi. Arslan, "Bizim ekip olarak açık oydan da sandıktan da hiçbir çekincemiz yok. Ancak üyelerimizin büyük bir bölümü seçimin sandık kurularak yapılmasını talep ediyor. Bu konuda üyelerimizin haklı talepleri doğrultusunda her türlü gerekli adımları atacağız" şeklinde konuştu

 

Ramazan Arslan’ın Genel kurulda kendisi ile birlikte Yönetim Kurulu aday listesinde Celal Kadri Tort, Teoman Yiğit, İlker Avcı, Servet Yılmaz, Mehmet Kemahlı ve İzzet Çavuş yer alıyor.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: SEÇİM, 30, TEMMUZ’DA., RAMAZAN, ARSLAN, EKİBİNİ, AÇIKLADI,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı