SALGIN BİTTİ MASKELER ÇİÇEK OLDU
Haber
25 Mayıs 2022 - Çarşamba 21:04
 
SALGIN BİTTİ MASKELER ÇİÇEK OLDU
Çivril’de anaokulu öğrencileri Korona virüs salgınının bitmesiyle sağlık çalışanlarına teşekkür ziyaretinde bulundu.
Sağlık Haberi
SALGIN BİTTİ MASKELER ÇİÇEK OLDU

Ali Kameroğlu anaokulu öğrencileri maskelerden yaptıkları çiçekleri, tüm sağlık çalışanları adına Çivril Devlet Hastanesi başhekimi Uz. Dr. Şahin Özdemir ve Sağlık Müdürü Şerafettin Kuruoğlu’na takdim etti.

 

Çivril Ali Kameroğlu Anaokulu öğrencileri, ‘Maskelerimiz Çiçek Açtı’ e-Twinning projesi çerçevesinde maskelerden çiçek yaptı. Projede görev alan öğrenci ve öğretmenler, Çivril Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Şahin Özdemir ve İlçe Sağlık Müdürü Şerafettin Kuruoğlu’nu makamında ziyaret ederek, maske çiçekleri salgın döneminde fedakârca çalışan sağlık çalışanları adına hediye ettiler.

 

Devlet Hastanesi başhekimi Uz. Dr. Şahin Özdemir’den hastalıklardan korunma konusunda bilgi alan öğrenciler tüm sağlık çalışanlar adına başhekim Özdemir’e teşekkür etti. Çocukların ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Şahin Özdemir “ ince düşünceleri ve emeklerinden dolayı çocuklarımıza teşekkür ediyorum. Bizleri hatırlamaları çok ince bir davranış. Bu manada hem öğretmenlerine hem de kendilerine teşekkür ediyorum. Güzel bir etkinlik yapmışlar. Hazırladıkları çiçeklerle, sağlıkçı büyüklerini ziyaret ederek bir nezaket gösterdiler “dedi.

 

Öğrenciler daha sonra Toplum Sağlığı Merkezini ziyaret ederek İlçe Sağlık Müdürü Şerafettin Kuruoğlu’nu ziyaret ederek hazırladıkları maske çiçekleri verdi.

Kaynak: (M.Ç.) - Muhittin Çakır Editör: Muhittin Çakır
Etiketler: SALGIN, BİTTİ, MASKELER, ÇİÇEK, OLDU,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı