RADARIMIZDASIN FETHİ BAŞKAN,BAŞARILISIN
Haber
26 Mart 2022 - Cumartesi 15:07
 
RADARIMIZDASIN FETHİ BAŞKAN,BAŞARILISIN
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Antalya’da düzenlediği Belediye Başkanları toplantısına Çal belediye Başkanı Fethi Akcan damgası.
Siyaset Haberi
RADARIMIZDASIN FETHİ BAŞKAN,BAŞARILISIN

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Çal’ın MHP’li Belediye Başkanı Fethi Akcan ile görüştü.  Bahçeli, “Fethi Başkan Çal’da ikinci dönemin. Seni yakından takip ediyor, başarılı buluyoruz” diyerek, Akcan’a övgüler yağdırdı.

 

MHP Genel Başkanı ile Fethi Akcan yaklaşık 30 dakika görüştü. Bahçeli 2024 yerel seçimlerinde mevcut belediyelikleri koruyup yeni belediyeler kazanmayı stratejik hedef olarak belirlediklerini söyledi. Bahçeli diğer MHP’li Belediyeler gibi Çal Belediyesi’ni de yakından takip ettiklerini söyleyerek, ‘‘Hangi siyasi görüşten olursa olsun vatan severlerin oyunu alarak iki dönemdir Belediye Başkanı seçilen Fethi Akcan’ın Başta sosyal belediyecilik çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Kendisi radarımızda çalışmalarında başarılar diliyorum’’ diye konuştu.

 

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan ise, Çalışmalarının MHP Genel Başkanı tarafından takdir edilmesinin kendisine gurur verdiğini söyleyerek, “Çal için şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonra tüm gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (M.Ç.) - Muhittin Çakır Editör: Muhittin Çakır
Etiketler: RADARIMIZDASIN, FETHİ, BAŞKAN,BAŞARILISIN,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı