ÖNE GEÇTİĞİMİZ MAÇTA BİR PUANA RAZI OLDUK
Haber
27 Kasım 2021 - Cumartesi 19:08
 
ÖNE GEÇTİĞİMİZ MAÇTA BİR PUANA RAZI OLDUK
Ligin 3 ve 4’cü sırasında yer alan iki takımın mücadelesinde puanlar paylaşıldı.
Spor Haberi
ÖNE GEÇTİĞİMİZ MAÇTA BİR PUANA RAZI OLDUK

Yeşil Çivril belediye spor 45 dakika önde götürdüğü maçta bir puana razı oldu. Maçta her iki takımdan birer oyuncu kırmızı kart ile oyun dışında kaldı.

 

Süper Amatör ligin 7’ci haftasında Denizligücü spor ile karşılaşan Yeşil Çivril Belediye spor son dakikalarda yediği gol ile sahadan bir puanla ayrıldı. Yeşil Çivril spor’un golünü 10’cu dakikada Hüseyin Özkurt kaydetti.

 

Denizli Süper Amatör ligin 7. Haftasında Denizli Akkonak Dr. Samim gök stadında Denizligücü ile karşılaşan Yeşil Çivril Belediye spor 10’cu dakikada öne geçtiği maçta 55’ci dakikada yediği gole engel olamayınca bir puana razı oldu. Skorun eşitlenmesinden sonra her iki takım oyuncuları galip gelmek için mücadele ederken maçın 85’ci dakikasında her iki takımdan birer oyuncu kırmızı kart ile oyun dışında kaldı.  

 

Üstün oynadığı maçta eline geçen fırsatı değerlendiremeyen Yeşil Çivril belediye spor aldığı bir puan ile haftayı 11 puanla tamamladı. Yeşil Çivril Belediye spor gelecek hafta evinde lig lideri Kıralan Demirspor ile karşılaşacak.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Editör: Bülent Çakır
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html