ÖNCE MAÇ SONRA SERGİ
Haber
26 Haziran 2021 - Cumartesi 22:08
 
ÖNCE MAÇ SONRA SERGİ
Uşak Göztepe Futbol Kulübü alt yapı futbolcuları Çivril’i ziyaret etti. Yeşil Çivril Belediye spor alt yapı oyuncuları ile maç yapan minik futbolcular daha sonra resim sergisini gezdi.
Spor Haberi
ÖNCE MAÇ SONRA SERGİ

Yeşil Çivril Belediye spor altyapı oyuncuları Göztepe Futbol kulübü altyapı futbolcuları ile hazırlık maçı yaptı. Uşak’tan 80 futbolcunun geldiği etkinliği Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural’da ziyaret ederek genç oyuncuların hazırlık maçını izledi.

 

Uşak’ta faaliyet gösteren Göztepe Spor Kulübü Futbol Okulu Çivril’i ziyaret etti. Yeşil Çivril Belediye spor alt yapı futbolcularının ev sahipliği yaptığı ziyarette futbolcu ve aileleri tanışma fırsatı buldu. 5 –15 yaş grubunda yaklaşık 150 futbolcu, kendi yaş gruplarında hazırlık maçı yaptı. İlçe stadında yapılan hazırlık maçını ziyarete den ve futbolcularla bir süre sohbet eden başkan Niyazi Vural oynan maçları izleyerek minik futbolcuları tebrik etti. Etkinlik sonrası değerlendirme yapan başkan Vural “Çivril Futbol Okulu ile Uşak-Göztepe Futbol Okulunun birlikte düzenlemiş olduğu etkinliğe katıldık. Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve erken yaşlarda spor ruhu aşılamak için sportif faaliyetlere ağırlık veren hocalarımız başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Oynan hazırlık maçları sonrası Uşak’tan gelen yaklaşık 80 futbolcu ve aileleri Çivril Eski Hükümet Konağında açılan resim sergisini gezdi. Etkinliğe AK parti İlçe başkanı Halil Ertuğrul, Gençlik Spor İlçe Müdürü Erkan Dündar ile futbolcu aileleri katıldı.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÖNCE, MAÇ, SONRA, SERGİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ÖNCE MAÇ SONRA SERGİ
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html