MUHARREM İNCE DENİZLİ’YE GELİYOR!
Haber
29 Haziran 2021 - Salı 20:36
 
MUHARREM İNCE DENİZLİ’YE GELİYOR!
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, il binasının açılışı, esnaf ziyaretleri ve gündemi değerlendirmek üzere Denizli’ye geliyor. Denizli İl Başkanı Yılmaz İçen, “İl Başkanlığımızın açılışına tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.
Siyaset Haberi
MUHARREM İNCE DENİZLİ’YE GELİYOR!

Önceki partisinden ayrılan ve bir süre önce Memleket Partisi’ni kuran Muharrem İnce, Denizli İl Başkanlığı açılışı için Denizli’ye geliyor. Ayrıca İnce, Denizli programından önce Acıpayam’a giderek, ilçe halkıyla bir araya gelecek.

 

30 Haziran Çarşamba günü, saat 15.00’da gerçekleşecek olan Denizli programı ile Memleket Partisi Denizli İl Başkanı Yılmaz İçen, Genel Başkanı Muharrem İnce’nin il başkanlığını açacağını duyurarak vatandaşları açılışa davet etti. Başkan Yılmaz İçen, “Tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce’yi karşılamaya hazırız. Hayırlısıyla Çarşamba günü 15.00’da İl Başkanlığımızı açmış olacağız ve iktidar için yok yürüyeceğiz. Denizli’de diğer partilerin yapmadığını yapacağız, bir farkındalık oluşturacağız. Daha çok çözüm odaklı çalışacağız” dedi.

 

Merkezefendi ilçesine bağlı olan Sırakapılar Mahallesi Gazi Bulvarı Candoğan Parkı yanında açılan il başkanlığı açılışının ardından İnce parti kurmaylarıyla Denizli’de örgütlenme çalışmaları hakkında bilgi alacak. Genel Başkan İnce’nin kısa bir şehir turu atarak esnafları ziyaretlerinde bulunacak. İnce, Denizli programının ardından Aydın’a geçecek.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: MUHARREM, İNCE, DENİZLİ’YE, GELİYOR!,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı