MOLOZ VE İNŞAAT YIĞINI KÖTÜ GÖRÜNTÜ OLUŞTURUYOR
Haber
24 Nisan 2021 - Cumartesi 10:21
 
MOLOZ VE İNŞAAT YIĞINI KÖTÜ GÖRÜNTÜ OLUŞTURUYOR
Çivril girişindeki çöp ve molozlar kötü görüntü oluşturuyor.
Yaşam Haberi
MOLOZ VE İNŞAAT YIĞINI KÖTÜ GÖRÜNTÜ OLUŞTURUYOR

Çivril'in Denizli girişindeki, çöp yığını ve molozlardan tepe olması vatandaşların tepkisine yol açıyor. Çivril’e gelenlerin ilk gördüğü görüntünün inşaat atıkları olduğuna dikkat çeken vatandaşlar bölgenin düzenlenmesi ve temizlenmesini istiyor.

 

Çivril'in üç girişinden birisi olan Denizli girişindeki inşaat atıkları ve moloz yığınları vatandaşların tepkisine sebep oluyor. Bir ilçenin girişinde, çöp yığınlarının olmasının doğru olmadığını belirten vatandaşlar; “Bu yol Denizli Uşak karayolu ve her gün yüzlerce araç binlerce kişi bu yolu kullanıyor. Çivril’i ilk defa gören birisinin ilk karşılaştığı manzara burası. İlçemize giren ve ilçemizden çıkan misafirleri hoş bir görüntüyle karşılamıyoruz. Şu an için çöp yığınları, moloz tepeleri ve hatta atılmış leşlerin kokusuyla gidip gelen misafirlerin aklında Çivril ile alakalı iyi düşünceler kalmıyor” diyerek bölgenin temizlenmesini istedi.

 

Moloz dökülen alan, Denizli Ticaret Borsası tarafından Çivril Zirai Ürünler Alım satım depolama Kompleks alanı olarak ayrılan bölge.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: MOLOZ, VE, İNŞAAT, YIĞINI, KÖTÜ, GÖRÜNTÜ, OLUŞTURUYOR,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı