MİLLET BAHÇESİ İHALE TARİHİ BELLİ OLDU
Haber
02 Mart 2021 - Salı 08:56
 
MİLLET BAHÇESİ İHALE TARİHİ BELLİ OLDU
TOKİ tarafından Çivril’e yapılması planlanan Millet Bahçesinin ihale tarihi açıklandı.
Gündem Haberi
MİLLET BAHÇESİ İHALE TARİHİ BELLİ OLDU

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Çivril Işıklı mahallesine yapılacak olan Millet Bahçesi projesinin ihalesi 14 Nisan 2021 olarak açıklandı.

 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Çivril’de yapacağı projenin ihale tarihini açıkladı.  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Çivril Işıklı mahallesinde yapılacak olan Millet bahçesi projesinin ihalesi 14 Nisan 2021 tarihinde yapılacak. Su aynası ile birlikte 70 bin metre kare alan üzerine yapılacak olan Millet Bahçesi'nde Çocuk oyun alanları, tarihi tanıtım alanları, piknik alanları, cam köprü, kano kiralama alanları, manzara terası, millet kıraathanesi, ahşap teras, piknik alanları, kameriye alanı ve kamp alanları yer alacak.

 

Proje hakkında konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, "Bu projenin hayata geçirilmesinde başta Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum olmak üzere Denizli Milletvekilimiz ve AK Parti Grup Başkanvekilimiz Sayın Cahit Özkan’a, Denizli Milletvekillerimiz Sayın Şahin Tin’e, Nilgün Ök’e ve Ahmet Yıldız’a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’a teşekkür ederim. Işıklı Gölü Millet Bahçesi projesi Çivril’imize şimdiden hayırlı olsun." şeklinde konuştu.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: MİLLET, BAHÇESİ, İHALE, TARİHİ, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı