MHP ÇİVRİL’DE SALONA SIĞMADI
Haber
14 Mayıs 2022 - Cumartesi 08:53
 
MHP ÇİVRİL’DE SALONA SIĞMADI
Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma programları kapsamında Çivril’de bir araya gelen MHP, salona sığmadı.
Siyaset Haberi
MHP ÇİVRİL’DE SALONA SIĞMADI

MYK üyeleri Volkan Dudu ile Özgür Bayraktarın katıldığı Çivril Anlatma ve Aydınlatma toplantısı Vali Recep Yazıcıoğlu toplantı salonunda geniş bir katılım ile yapıldı.

 

MHP'nin önemli isimlerinden TBMM İdare Amiri Erkan Haberal, MYK Üyesi Özgür Bayraktar ve MYK Üyesi Volkan Dudu’nun katılımıyla gerçekleşen toplantıda partililerin ve vatandaşların soruları yanıtlanırken ülke gündemine dair bilgilendirme ve fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Milliyetçi Hareket Partisinin ‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ toplantılarının ikinci etabı Çivril’de düzenlenen program ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlayan toplantının açılış konuşmasını yapan MHP İl Başkanı Yusuf Garip 2023’e giden yolda var güçle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.  Başkan Garip konuşmasında MHP’nin mazisinde devlet gelenek ve göreneklerine göre hareket ettiğini belirterek “2023 giden yolda kadrolarımız ve teşkilatlarımız var güçleri ile çalışmaya devam edecektir. Her zaman ülkemize ve ilelebet dalgalanacak Ay yıldızlı bayrağımız için fedakarlık içinde olacağız. Çivril hiçbir zaman bizi mahcup etmemiş ve her zaman teveccüh göstermiştir. 2019 yılında Çivril’i kazandık ve bunu 2023’de de devam ettireceğiz, gönül birlikteliğini devam ettireceğiz. Yılmadan usanmadan çalışacağız. Ne Mutlu Türk’üm diyene” dedi.

 

MYK üyeleri Volkan Dudu ve Özgür Bayraktar ile TBMM İdare Amiri Erkan Haberal’da yaptıkları konuşmalarda Cumhur ittifakı ve millet iradesi karşısında kurulan Yedili masa ittifakına dair açıklamalarda bulunarak “Zillet ittifakı ve 7’si bir yerde ihanet korosunun MHP ve Milletimize kurduğu ihanet oyunlarını, küresel işbirlikçilerinin ipliğini pazara çıkarmak için sizlerin karşısındayız” dediler.

 

Toplantı, konuşmaların ardından sorulan soruların cevaplanması ve karşılıklı fikir alışverişi ile sona erdi.  

 

Toplantıya MHP MYK üyeleri Volkan Dudu, Özgür Bayraktar, TBMM İdare Amiri Erkan Haberal, MHP İl Başkanı Yusuf Garip, Denizli Ülkü Ocakları başkanı Özgür Solak, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, STK temsilcileri, MHP İlçe Başkanları, Ak Parti Çivril İlçe yönetimi, MHP Çivril İlçe yönetimi ve çok sayıda partili katıldı.

Kaynak: (M.Ç.) - Muhittin Çakır Editör: Muhittin Çakır
Etiketler: MHP, ÇİVRİL’DE, SALONA, SIĞMADI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MHP ÇİVRİL’DE SALONA SIĞMADI
MHP ÇİVRİL’DE SALONA SIĞMADI
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı