MEDİNE MOBİLYA ÇİVRİL’DE AÇILDI
Haber
20 Haziran 2022 - Pazartesi 10:54
 
MEDİNE MOBİLYA ÇİVRİL’DE AÇILDI
Çivril’de açılan Medine Mobilya sunduğu elden taksit imkânıyla düğüncülerin ve evini yenilemek isteyenlerin gözdesi oldu.
Yaşam Haberi
MEDİNE MOBİLYA ÇİVRİL’DE AÇILDI

Kadir Kameroğlu Caddesi üzerinde bulunan Medine Mobilya Çivrillilere elden taksitle alışveriş yapma fırsatı ile açıldı. İmalatçıdan halka direk satış yapan Medine Mobilya evini yenilemek isteyenlerin eski mobilyalarını da geri alma alternatifi sunuyor.

 

Kaliteli ürünü uygun fiyata halkla buluşturma düşüncesiyle yola çıktıklarını belirten işletmeci Hasan İnce “işyerimizde elden taksit imkânı ile özellikle yeni evlenecek ve evini yenilemek isteyen ailelere kaliteli ürün yelpazemiz ile hizmet veriyoruz. Kredi kartı olmadan elden taksitle satış yapıyoruz. 8 -10 - -12 ay taksit imkânlarımızla eski mobilyaları alıyoruz yerine yenisi veriyoruz” dedi.

 

Satış mağazalarında mobilya ile birlikte ev aksesuarlarını da müşterilerinin beğenisine sunduklarını ifade eden Hasan İnce “kendi imalathanemizde ürettiğimiz Yatak odası takımları, Baza yatak başlık setleri, Salon takımları, masa ve sandalye çeşitleri, kanepeler, Genç odası takımlarının yanı sıra aksesuar çeşitlerimizle de müşterilerimizin hizmetindeyiz” dedi.

 

Ekonomik şartların zorlaştığı bir dönemde evini yenilemek ve düğün yapmak isteyenlere Medine Mobilya olarak destek olmak istediklerini ifade eden Hasan İnce “evlenmek isteyen ve evini yenilemek isteyen ancak kredi kartı kullanmayan vatandaşlarımıza kendi imalatımız mobilyalarımızı müşterilerimizin imkânları ve ödeme şartlarına göre taksit yapma olanağı sunuyoruz. Kalite ve estetiğin yeni adresi Medine Mobilya ya bekliyoruz. İmkânlarımızı ürünlerimizi görmeden kimse mobilya almasın” dedi.

Kaynak: (M.Ç.) - Muhittin Çakır Editör: Muhittin Çakır
Etiketler: MEDİNE, MOBİLYA, ÇİVRİL’DE, AÇILDI, ,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı