MECLİS ÜÇ AY ARADAN SONRA TOPLANDI
Haber
06 Temmuz 2020 - Pazartesi 21:18
 
MECLİS ÜÇ AY ARADAN SONRA TOPLANDI
Çivril Belediyesi meclis toplantısını 3 aylık aranın ardından Başkan Niyazi Vural Başkanlığında yaptı.
Siyaset Haberi
MECLİS ÜÇ AY ARADAN SONRA TOPLANDI

Çivril Belediye Başkanlığı'nca salgın nedeniyle yapılamayan Meclis Toplantıları, Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı ile üç ayılık aranın ardından yapıldı. Başkan Niyazi Vural Başkanlığı'nda düzenlenen toplantı Sosyal mesafe kuralı dolayısıyla Vali Recep Yazıcıoğlu toplantı salonunda yapıldı.

 

Salon girişinde toplantıya katılan meclis üyeleri ve daire amirlerinin ateşi ölçülürken maskesi olmayanlara da maske verildi. Sosyal mesafe kuralları çerçevesinde düzenlenen toplantıda, Belediyenin bir yıllık gelir gider tablosu okunurken Encümen, Plan Bütçe ve İmar komisyonlarına üye seçimi yapıldı. Meclisin açılış konuşmasını yapan başkan Niyazi Vural, “Kovid-19 salgını nedeniyle yaklaşık 3 aydır Olağan Meclis Toplantılarımızı yapamıyorduk. 3 aylık aranın ardından yeniden bir araya geldik. Burada arkadaşlarımızla fikir alış verişinde bulunduk. Yürütülen çalışmaları masaya yatırdık. Çivril için çalışıyoruz" dedi.

 

Üç aylık aranın ardından toplanan Belediye Meclis toplantısına MHP ve İYİ Parti eksiksiz katılırken CHP’den Semih Dere, Gönül Emre, Adem Güllü ve Tunay Yazıcı AK Parti’den Mehmet Çelikoğlu ile Erhan Eren mazeretleri nedeniyle katılmadı.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: MECLİS, ÜÇ, AY, ARADAN, SONRA, TOPLANDI,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı