LİG BİZİM İÇİN BİTTİ
Haber
11 Haziran 2020 - Perşembe 19:44
 
LİG BİZİM İÇİN BİTTİ
Süper lig maçlarının 18 Temmuz’da başlatılacak olmasından dolayı süper lig takımlarında da hareketli saatler yaşanmaya başladı.
Spor Haberi
LİG BİZİM İÇİN BİTTİ

Ligde rahat konumunda bulunan Yeşil Çivril Belediyespor’da başkan Mesut Kaygısız, kalan 5 haftada en iyi sonuçları alacaklarını ve kendileri için 2019-2020 sezonunun bir öneminin kalmadığını dile getirdi.

 

Süper ligde şampiyonluğun uzağında kalan ve düşme korkusu olmayan Yeşil Çivril Belediyespor, formalite maçlarına çıkmaya hazırlanıyor. Maçların 18 Temmuz’da başlayacağını ve lig konumu ile rahat bir sıralamada bulunduklarını dile getiren Yeşil Çivril Belediyespor başkanı Mesut Kaygısız” Ligler Korona virüs tatilinin ardından 18 Temmuz’da tekrar start alacak. Bizim lig konumuyla ve ligden çekilen takımlar nedeniyle düşme korkumuz yok. Biz sadece kalan maçlarda formalite maçlarına çıkacağız ve ligin üst sıralarına yükselme mücadelesi vereceğiz. Kalan 5 haftada ligde genç oyuncuları ile mücadele edip onlara tecrübe kazandıracağız. Bu konuda teknik heyetimiz gerekli çalışmaları maçlar başlayıncaya kadar yapacaktır. Yani bizim için 2019-2020 sezonun bir anlamı kalmadı. Fakat genç oyuncularımızın form durumlarını görmek için iyi bir 5 hafta olacak” dedi.

 

 

Haber: Orhan MIKIROĞLU

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: LİG, BİZİM, İÇİN, BİTTİ,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı