KOOPERATİF ESNAFIN YANINDA OLMALI
Haber
31 Mart 2021 - Çarşamba 08:16
 
KOOPERATİF ESNAFIN YANINDA OLMALI
Çivril Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi seçimlerinde başkan adaylığını açıklayan Ramazan Arslan, Kooperatif yönetiminin esnafın zor zamanında yanında olması gerektiğini söyledi.
Gündem Haberi
KOOPERATİF ESNAFIN YANINDA OLMALI

Kooperatif seçimleri için adaylığını ilk açıklayan isim olan Ramazan Arslan “gördüğümüz kadarıyla Çivrilli esnaf kardeşlerimiz, Kooperatifte değişim ve yenilenme istiyor” dedi.

Çivril Esnaf Kredi Kefalet Kooperatif seçimlerinde başkan adaylığını açıklayan Ramazan Aslan seçim çalışmaları ve pandemi döneminde Çivriili esnafın yaşadığı sıkıntılar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Arslan yaptığı açıklamada kooperatifin imkânlarını daha çok esnafa, daha kolay, hızlı ve etkin bir şekilde sunmak için aday olduğunu söyledi. Ramazan Arslan, “Bizim yönetim anlayışımız aynı zamanda ortaklarımız olan esnaflarımızla birlikte yönetmek olacaktır. Tüm esnaf ve sanatkârlarımızın desteğini bekliyoruz. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri muvaffak eylesin” şeklinde konuştu.

 

Kooperatifin esnafın zor gününde yanında olması, derdini dinlemesi, maddi manevi yanında olması gerektiğine vurgu yapan Arslan “ uzun süredir esnaflık yapan biri olarak esnaflarımızın bütün sorunlarını bilen, onların zor zamanlarında ne istediklerini ve ne yapılması gerektiğini bilen insanlarız. Esnaflarımız en çok ta sıkıştıkları zor günlerde mevcut kooperatif yönetiminin kapılarını çalmamasından, karşılarında aday olmaması halinde seçim zamanlarında bile kendilerine tenezzül edilmemesinden şikâyet ediyorlar. İnşallah kısmet olur da yönetime gelirsek ne yapıp ne yapmayacağımızı çok iyi biliyoruz. İyi günlerinde de, zor günlerinde de esnafımızın yanında olacağız. Esnaf bir şehrin can damarıdır esnafı güçlü olan şehirler güçlü olur. Esnaf ve Sanatkâr üyelerimize Kefalet Kooperatifimizin varlığını hissettireceğiz. Esnaflarımızın bize olan güven ve teveccühü bizleri daha da cesaretlendiriyor. İnşallah görev süremizde iş kurmak isteyene işini büyütmek isteyene tüm imkânlarımızla destek olacağız. Hakkımızda hayırlısını diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: KOOPERATİF, ESNAFIN, YANINDA, OLMALI,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı