KAMUDAKİ İŞLEYİŞİN DÜZGÜN OLMASI İÇİN DENETİMLER OLACAK
Haber
23 Haziran 2020 - Salı 19:07
 
KAMUDAKİ İŞLEYİŞİN DÜZGÜN OLMASI İÇİN DENETİMLER OLACAK
Vali Ali Fuat Atik, Denizli’de faaliyet gösteren yerel ve ulusal basın mensubu temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.
Gündem Haberi
KAMUDAKİ İŞLEYİŞİN DÜZGÜN OLMASI İÇİN DENETİMLER OLACAK

Polis evinde düzenlenen etkinliğe; Vali Ali Fuat Atik, Basın İlan Kurumu Denizli Şube Müdürü İdris Cirit, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Fatmana Metin, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muhammet Karaçay ile görev yapan yazılı ve görsel medya mensupları katıldı.

 

Basın mensupları ile tanışma amacıyla düzenlenen etkinlikte gazetecilerle Denizli hakkındaki ilk izlenimlerini paylaşan Vali Ali Fuat Atik, gündeme dair değerlendirmelerde de bulunarak basın mensuplarının sorularını cevapladı.

 

Düzenlenen kahvaltıda kendini basın mensuplarına tanıtan Vali Ali Fuat Atik,  göreve geldiği ilk günden itibaren Denizli’deki sorunlara yavaş yavaş hakim olmaya başladığını belirterek; “Ben ailemde nasıl yetiştiysem ailemle nasıl isem vatandaşlarımıza karşı da öyleyim. Tek amacımız yüce milletimize en güzel hizmeti yapmak, hak ettiği şekilde muameleye tabi tutulmasını sağlamak. Denizli – Aydın Otoyolu ihalesi 3 Temmuz 2020 tarihinde yapılacak, ayağım uğurludur, inşallah bu sefer iptal olmaz. Bu sorunların çözümü noktasında da bana ne düşüyorsa yapacağım. Her kurum ne yapacağını biliyor. Biz sadece o uyumu sağlayıcı tedbirleri alacak mekanizmaları geliştireceğiz. Gerek yerel siyasetçilerimizle gerek yönetimlerimizle taşın altına elimizi değil gövdemizi koyacağız. Bu kentin hak ettiği talep ettiği ne varsa yerine getirmeye çalışacağız. Kişisel özgürlüklere çok önem veren bir insanım. Hiç kimseyi ne sosyal yaşantısından dolayı, ne inancından dolayı hiçbir şekilde asla bir ayrıma tutmam. Kamudaki işleyişin düzgün olması için denetimlerimiz olacak. Bu mekanizmanın da iyi işlemesini temin etmek de benim görevim.” dedi.

 

Düzenlenen kahvaltı, basın mensupları ile toplu fotoğraf çekimi sonrası sona erdi.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: KAMUDAKİ, İŞLEYİŞİN, DÜZGÜN, OLMASI, İÇİN, DENETİMLER, OLACAK,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html