KIRALAN FUTBOL SAHASI TÖRENLE AÇILDI
Haber
28 Kasım 2021 - Pazar 15:37
 
KIRALAN FUTBOL SAHASI TÖRENLE AÇILDI
Çivril Kıralan mahallesinde yapımı tamamlanan futbol sahası törenle hizmete açıldı.
Gündem Haberi
KIRALAN FUTBOL SAHASI TÖRENLE AÇILDI

Kıralan mahallesinde yapımı tamamlanan Halı saha ve sentetik çim futbol sahası düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine AK parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, İl gençlik ve Spor müdürü, Çivril belediye Başkanı Niyazi Vural, AK parti İlçe başkanı Halil Ertuğrul, daire amirleri, futbolcular, AK parti ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda Kıralanlı katıldı.

 

Futbol sahasının açılış töreninde konuşan Belediye başkanı Niyazi Vural Çivril için çalışmaya devam edeceklerini belirterek her zaman spor ve sporcunun yanında olacaklarını ifade etti. Konuşmasında Çivril’de son dönemlerde birçok branşta uluslararası düzeyde madalyalar alındığına dikkat çekerek futbolda da amacın Yeşil Çivril Belediye spor ve Kıralanspor’un BAL ligine çıkması olduğuna dikkat çekti.

 

Başkan Vural konuşmasında “Vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Sayın Cahit Özkan, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın  Ahmet İbanoğlu, İlçe Başkanımız Sayın Halil Ertuğrul'un katılımlarıyla Kıralan Futbol Sahamızın ve Halı Sahalarımızın toplu açılışını dualarla gerçekleştirdik. Sporun ve sporcunun yanında olmaya her zaman devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından saha, kesilen kurdele ile hizmete açıldı.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Editör: Bülent Çakır
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html