İYİ PARTİ’DEN İZMİR’E YARDIM ELİ
Haber
02 Kasım 2020 - Pazartesi 20:48
 
İYİ PARTİ’DEN İZMİR’E YARDIM ELİ
İYİ Parti İlçe Başkanlığı, İzmir’e ulaştırılmak üzere ihtiyaç malzemeleri topladı.
Yaşam Haberi
İYİ PARTİ’DEN İZMİR’E YARDIM ELİ

Çivril İYİ Parti İlçe Başkanlığı, merkez üssü Seferihisar ilçesi olan ve farklı şehirlerden de hissedilen 6,6 büyüklüğündeki depremin ardından yardım elini uzatmak üzere harekete geçti. Bölgeye, deprem sonrası ihtiyaçları göz önünde bulundurarak battaniye ve ihtiyaç malzemesi gönderildi.

 

Deprem sonrası harekete geçen İYİ Parti Çivril İlçe teşkilatı İzmir ve Seferihisar’da ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere battaniye, yorgan, bebek maması ve bezi gibi ihtiyaç malzemesi topladı. Pazar gün yapılan duyuru ile 12 saat gibi bir sürede toplanan malzemeler İzmir’e ulaştırılmak üzere parti il binasına gönderildi.

 

Deprem bölgesine gönderilecek yardım aracını yolcu eden İYİ Parti Çivril İlçe Başkanı Elvan Çakmakçı, "İYİ PARTİ Çivril Teşkilatı olarak 12 saat içinde battaniye, yorga, bebek bezi, bebek maması ve ihtiyaç malzemesini deprem bölgesine ulaştırmak üzere yola çıkardık. Büyük bir dayanışma örneği gösteren teşkilatıma ve hayırseverlerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. İYİ ki varsınız" dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: İYİ, PARTİ’DEN, İZMİR’E, YARDIM, ELİ,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı