HIRSIZLAR İNŞAATTA NE VARSA ÇALIYOR
Haber
07 Eylül 2021 - Salı 20:08
 
HIRSIZLAR İNŞAATTA NE VARSA ÇALIYOR
Hırsızlar şeftali ve çekirdek hırsızlığından sonra inşaatlara dadandı.
Asayiş Haberi
HIRSIZLAR İNŞAATTA NE VARSA ÇALIYOR

Çivril’de tarım ürünü hırsızlığından sonra inşaatlardan kalıp ve metal ekipmanların çalındığı iddia edildi. Müteahhit ve inşaat ustaları akşam bıraktıkları malzeme ve kalıpları sabah yerinde bulamamaktan şikâyetçi.

 

Çivril’de tarım ürünleri hırsızlığına inşaat malzeme ve kalıpların çalınması eklendi. İnşaatlara dadanan hırsızlar para eden metal malzeme ve kalıpları gözlerine kestiriyor. Son zamanlarda artan ve önlenemeyen hırsızlık olayları karşısında çaresiz kaldıklarını belirten müteahhit ve inşaat ustaları soruna çözüm bulunması için yardım bekliyor.

 

Müteahhitler, hırsızların inşaatlara belirlenemeyen bir saatte geldiğini ve kalıp malzemelerini çalarak ortadan kaybolduklarını iddia ediyor. inşaatlardan kalıp malzemesi çalmayı alışkanlık haline getiren hırsızlara karşı yetkililerin gerekli çalışma yapmasını isteyen müteahhit ve ustalar “Çivril’de son zamanlarda inşaatlardan hırsızlık olayları artmaya başladı. Demirler, malzemeler derken kalıpları çalmaya başladılar. Bir gecede bir inşaattan 20 - 25 bin liralık kalıp çalındığı oluyor. Bu konuda yetkililerden yardım bekliyoruz” dediler.

Kaynak: (M.Ç.) - Muhittin Çakır Editör: Muhittin Çakır
Etiketler: HIRSIZLAR, İNŞAATTA, NE, VARSA, ÇALIYOR,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html