GENÇLERİN VE AĞZININ TADINI BİLENLERİN YENİ ADRESİ: NO 70
Haber
01 Aralık 2021 - Çarşamba 08:14
 
GENÇLERİN VE AĞZININ TADINI BİLENLERİN YENİ ADRESİ: NO 70
Çivril’in yeni yemek ve eğlence mekânı No:70 Burger&Kafe hizmete açıldı.
Yaşam Haberi
GENÇLERİN VE AĞZININ TADINI BİLENLERİN YENİ ADRESİ: NO 70

Kendine has tasarım ve ürün yelpazesi ile gençlere ve ağız tadına önem verenlere hitap eden No:70 Burger&Kafe hizmete girdi.

 

Kızılcasöğüt mahallesi Üniversite kampüsü karşısında hizmete giren kafein açılışı Beleidye başkanı Niyazi Vural tarafından yapıldı. İşletmeci Arif Öztürk ile birlikte aile üyeleri ve çok sayıda üniversite öğrencisinin katıldığı açılışta konuşan Başkan Niyazi Vural yeni işletmelerin Çivril’in yemek kültürüne ve sosyal yaşamına olumlu katlı sağladığını belirterek yeni işyerinin Çivril ve İşletmeci Arif Öztürk’e hayırlı olmasını diledi.

 

Hizmete giren No:70 Burger&Kafe’nin işletmeciliğini yapan Arif Öztürk gastronomi bölümünden geçen yıl mezun olduğunu ve işletmesinde kendi hazırladığı ürünleri müşterilere sunacağını belirterek  “işyerimizde farklı damak tatlarına hitap edecek şekilde 5-6 çeşit et burger, 4 çeşit tavuk burger, kendi hazırladığımız sos, kanat çeşitleri ve içecekler var. Kafemizde müşterimize hazır değil kendi hazırladığımız hamburgerleri ikram edeceğiz” dedi.

 

No:70 Burger& Kafenin üniversite bölgesinde olmasından dolayı fiyatlarının öğrenciye göre ayarlandığına dikkat çeken Arif Öztürk “fiyatlarımızı mümkün olduğunca alt sınırda tuttuk. Öğrenci odaklı müşteri kitlemiz olsa da paket servisimiz ile Çivril’in her noktasına hizmet veriyoruz” dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Editör: Bülent Çakır
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
GENÇLERİN VE AĞZININ TADINI BİLENLERİN YENİ ADRESİ: NO 70
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html