GENÇ GİRİŞİMCİ ‘PİLAVCİ’ AÇTI
Haber
20 Kasım 2020 - Cuma 17:29
 
GENÇ GİRİŞİMCİ ‘PİLAVCİ’ AÇTI
Çivril’in genç girişimcilerinden Mevlüt Özmen açtığı pilavcı ile damak tadına önem verenlerin ihtiyacına cevap verdi.
Yaşam Haberi
GENÇ GİRİŞİMCİ ‘PİLAVCİ’ AÇTI

Daha önce hizmete açtığı Waffletta Waffle ile Çivril’i yeni tatlarla buluşturan işletmeci Mevlüt Özmen yeniliklerine devam ediyor. Çivril’de ilk olma özelliği taıyan Pilavcı dükkânı Hükümet Caddesi üzerinde ‘Pilavci’ ismi ile hizmete girdi.

 

Mutfak ve gıda eğitimi alan Mevlut Özmen daha önce hizmete açtığı Waffle dükkanı ile Çivril’de bir çok yeniliğe kapı açtıklarını belirterek “Çivril’de klasik lokanta, pideci, kokoreç ile ızgara türü yemekler var, hızlı ve doyurucu olması açısından bizde pilavcı açalım diye düşündük. İnsanlar hiç beklemeden uygun fiyata karnını doyurabilecek” dedi. Pilavı sade, ciğerli, tavuklu, nohutlu olmak üzere dört farklı lezzette sunduklarını belirten Özmen “biz dört ana menü belirledik müşterilerimiz bunları daha da çeşitlendirebiliyor, Ciğerli nohutlu, Tavuklu Nohutlu isteyen oluyor. Pilavlarımız tereyağı ve en kaliteli ürünler ile hazırlandığı için hem göze hem damağa hitap ediyor” dedi.

 

Bir tabak pilavın hem doyurucu hem besleyici hem de uygun fiyatlı olduğuna dikkat çeken işletmeci Mevlut Özmen “en uygun fiyata temiz, sağlıklı, güzel mis gibi tereyağı kokulu pilavlarımızın tadına bakmak için herkesi bekleriz “ diyerek Çivrillileri Pilav yemeye davet etti.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: GENÇ, GİRİŞİMCİ, ‘PİLAVCİ’, AÇTI,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı