GAZİLERİMİZİN EMANETİNE SAHİP ÇIKACAĞIZ
Haber
19 Eylül 2021 - Pazar 11:41
 
GAZİLERİMİZİN EMANETİNE SAHİP ÇIKACAĞIZ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çivril İlçe Başkanı Bedri Ataş, 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Gündem Haberi
GAZİLERİMİZİN EMANETİNE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Başkan Ataş mesajında: “Vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü ile milli birlik ve beraberliğimizin bekası uğruna üstün  fedakârlıklar göstererek canı pahasına göğsünü siper etmiş ve gazilik mertebesine ulaşarak bu nişanı bir ömür boyu gururla taşımış gazilerimizin, değerinin anlaşılması ve hak ettikleri şekilde övgü ve minnetle anılması açısından 19 Eylül Gaziler Günü ayrı bir önem taşımaktadır.

Bugün de milletimizin huzur ve güvenliğinin temini için canını ve bedenlerinin bir parçasını bu topraklara feda eden şehit ve gazilerimiz vardır. Bizler de vatanı, milleti, bayrağı için canları pahasına savaşan şehit ve gazilerimizin aziz emanetlerine sonsuza kadar sahip çıkacağız.

Aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi her zaman sevgi ve saygıyla anmaktayız. Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, bütün gazilerimize sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum” dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: GAZİLERİMİZİN, EMANETİNE, SAHİP, ÇIKACAĞIZ,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html