GAZETECİ NİHAT KAPLAN OĞLUNU EVLENDİRDİ
Haber
27 Mart 2021 - Cumartesi 19:42
 
GAZETECİ NİHAT KAPLAN OĞLUNU EVLENDİRDİ
Çivrilli gazeteci Nihat Kaplan’ın mutlu günü. Nihat Kaplan’ın oğlu Kaan Kaplan hayatını Türkan – Süleyman Altunbaş’ın kızı Raziye ile birleştirdi.
Yaşam Haberi
GAZETECİ NİHAT KAPLAN OĞLUNU EVLENDİRDİ

Genç Çivril Gazetesi Genel Koordinatörü Nihat Kaplan oğlu Kaan Kaplan’ı evlendirdi. Baklan Kavaklar mahallesinin sevilen ailelerinden Altunbaş çiftinin kızları Raziye ile dünya evine giren Kaan Kaplan’ı dostları ve akrabaları mutlu gününde yalnız bırakmadı.

 

Menteş mahallesindeki oğlan evinde başlayan düğün salgın kurallarına uygun olarak yapıldı. Davetli ve misafirlerin oğlan evi önünde toplanmasının ardından Kavaklar mahallesindeki kız evine gidildi. Burada yapılan duadan sonra baba evinden alınan gelin Menteş mahallesindeki düğün evine getirildi. Gelinin dualar eşliğinde baba evine inmesinden sonra düğün salonunda kıyılan nikâh ile gençler hayatlarını birleştirdi.

 

Nihat Kaplan’ı mutlu gününde sevenleri ve dostları yalnız bırakmadı. Şefika – Nihat Kaplan ve Türkan Süleyman Altunbaş çifti, çocuklarının mutlu günlerinde, uzaktan ve yakından gelerek kendilerini yalnız bırakmayan tüm eş dost ve akrabalarına teşekkür etti.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: GAZETECİ, NİHAT, KAPLAN, OĞLUNU, EVLENDİRDİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
GAZETECİ NİHAT KAPLAN OĞLUNU EVLENDİRDİ
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı