EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM SAHİP ÇIKTI
Haber
16 Ocak 2021 - Cumartesi 19:29
 
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM SAHİP ÇIKTI
Sosyal Yardımlaşma Vakfı ve hayırsever vatandaşlar evi yanan ailenin yardımına yetişti.
Yaşam Haberi
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM SAHİP ÇIKTI

Çal Belevi mahallesinde 4 ay önce evi yanan ailesine Çal Kaymakamı ve Hayırsever vatandaşlar el uzattı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, yanan evi yeniden yaptırıp aileye teslim etti.

 

Çal Kaymakamlığı 128 gün önce evi yanan aileye yardım eli uzattı. Evlerinin yanı sıra eşyaları da kullanılamaz hale gelen aile yapılan yardım ve destekler için, Çal Kaymakamı Selin Sarı ve hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.

 

Yaklaşık 4 ay önce elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın sonrası evini ve eşyalarını kaybeden ve bu sürede komşularında kalan Elif Küçük ve engelli kızı Güllü Küçük yeni evine kavuştu. Çal Kaymakamı Selin Sarı’nın talimatıyla harekete geçen Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yetkilileri, evsiz kalan aileye sahip çıktı. Vakıf, yanan evi yeniden yaptırılıp Küçük ailesine teslim ederken hayırsever vatandaşlarda yangında kullanılamaz hale gelen eşyaların yenisini alarak aileye teslim etti. Yaşananlardan dolayı mutlulukları gözlerinden okunan anne kız, Çal Kaymakamı Selin Sarı ve hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Bülent Çakır
Etiketler: EVİ, YANAN, AİLEYE, KAYMAKAM, SAHİP, ÇIKTI, ,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı