EVDEN ÇIKMAYIN KİMSENİN VEBALİNE GİRMEYİN
Haber
12 Kasım 2020 - Perşembe 11:14
 
EVDEN ÇIKMAYIN KİMSENİN VEBALİNE GİRMEYİN
İyi Parti başkanı salgına dikkat çekti. Hasta olanların evde kalması gerektiğini belirten başkan ‘vebal almayın’ uyarısı yaptı.
Siyaset Haberi
EVDEN ÇIKMAYIN KİMSENİN VEBALİNE GİRMEYİN

İYİ Parti İlçe başkanı Elvan Çakmakçı Çivril’de Korona salgının arttığına dikkat çekerek test sonucu pozitif çıkanların daha dikkatli olmasını istedi. Sağlık görevlilerinin hastaları sıra vererek tedavi ettiğini belirten başkan “Çivril’de salgını kontrol etmek mümkün değil” diyerek tepki gösterdi.

 

İYİ Parti İlçe başkanı ve Belediye Meclis üyesi Elvan Çakmakçı son zamanlarda artan Korona ile ilgili olarak sosyal paylaşım sitesindeki sayfasından bir paylaşım yaptı. Paylaşımında hastalık belirtisi gösterenlerin ve pozitif vakaların dikkatli olmasını isteyen Çakmakçı “ ilçede Kovid 19 u tutmak mümkün değil neredeyse virüsün girmediği ev kalmadı. Evde semptom belirti göstermesine rağmen sağlık çalışanları gün verip sıraya koyar oldular. Hem sağlık çalışanlarına yardımcı olmak, hem hızlı dağılmasını önlemek için lütfen maske mesafe kuralına dikkat edelim. Pozitif çıkıp dışarıda dolaşanlar var kendinizi düşünmüyorsanız, temas ettiğiniz kişileri ve onların yakınlarının vebalini almayın. Evinde yaşlısı kronik hastası olanlar olabilir. Ölümlerinin nedeni siz olabilirsiniz” dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: EVDEN, ÇIKMAYIN, KİMSENİN, VEBALİNE, GİRMEYİN,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı