ENCÜMEN VE KOMİSYON ÜYELERİ SEÇİLDİ
Haber
05 Nisan 2021 - Pazartesi 19:02
 
ENCÜMEN VE KOMİSYON ÜYELERİ SEÇİLDİ
Çivril Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı yapıldı. Maske tartışmasının yaşandığı toplantıda 2020 yılı Denetim Komisyonu raporu okundu.
Siyaset Haberi
ENCÜMEN VE KOMİSYON ÜYELERİ SEÇİLDİ

Çivril Belediyesi Nisan ayı Meclis toplantısı birinci birleşim birinci oturumu gerçekleşti. Vali Recep Yazıcıoğlu Konfreansa salonunda yapılan toplantıda 2021 yılı Encimen üyesi ve Komisyon üyeleri seçimi yapıldı.

 

Çivril Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı meclis üyelerinin tamanın katılımı ile yapıldı. Denetim Komisyon raporunun okunduğu toplantıda CHP'li Tunay Yazıcı ile meclis başkanı Niyazi Vural arasında maske takma polemeği yaşandı. Nisan ayı birinci birleşim birinci oturum toplantısında 2021 yılı Encümen üyeleri ile komisyonlarda görev yapacak üyeler de belirlendi. 

 

2020 yılı Faaliyet Raporunun görüşülmesinin Cuma gün yapılacak toplantıya bırakılmasından sonra yapılan seçimlerden sonra 2020yılı Denetim Komsiyon Raporu okundu.

 

Başkana rağmen salondan erken çıktılar

 

Meclis başkanı Niyazi Vural'ın tüm meclis üyelerinden Denetim Raporunun okunmasına katılmasını istemesine rağmen AK partili Meclis üyeleri Erhan Eren, Özkan Avcı ve Ahmet Akkoyun raporun okunmasını beklemeden salonu terk etti.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ENCÜMEN, VE, KOMİSYON, ÜYELERİ, SEÇİLDİ,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı