EN GÜZEL ÇİVRİL’İ ÇİZDİLER
Haber
09 Şubat 2021 - Salı 20:05
 
EN GÜZEL ÇİVRİL’İ ÇİZDİLER
Çivril Belediyesi tarafından düzenlenen resim yarışması sonuçlandı. 120’den fazla resmin katıldığı yarışmada 2 kategoride 6 resim dereceye girdi.
Eğitim Haberi
EN GÜZEL ÇİVRİL’İ ÇİZDİLER

Çivril Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Çivril’i En İyi Ben Çizerim’ konulu resim yarışması sonuçlandı. İlk – Orta ve Lise öğrencilerinin katıldığı resim yarışmasına katılan resimler Çivril’in eşsiz güzelliklerini farklı bakış açıları ile ortaya çıkardı.

 

120’den fazla öğrencinin katıldığı resim yarışmasında derece giren resimler belirlendi. Oluşturulan komisyon tarafından değerlendirmeye alınan resimler yaş kategorilerine göre puanlandı. Kültür ve Sosyal İşler müdürlüğü öncülüğünde salgın döneminde evden çıkamayan öğrencilere sosyal etkinlik olması ve yeteneği olan öğrencilerin yeteneklerinin geliştirilmesi için düzenlenen resim yarışmasının ödül töreni Çarşamba gün düzenlenecek.

 

Çivril Belediyesi Sosyal ve Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen ‘Çivril’i En İyi Ben Çizerim’ konulu resim yarışmasına 120’ye yakın müracaat olduğu bildirildi. Kültür işleri müdürlüğünden yapılan bilgilendirmede “evde kalan çocukların ekran başında geçirdiği zamanı azaltmak, onların resim yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olarak hayal güçlerinin zenginleştirmesi amacı ve salgın döneminde aktivelerini arttırmak için düzenlediğimiz resim yarışmasına İlk, Orta ve Lise düzeyinde çok sayıda öğrenciden katılımcı oldu. Öğrenciler istedikleri boya tarzı ile Çivril’i resmederek müracaatlarını yaptılar. Müracaatlardan sonra oluşturulan heyet yaptığı değerlendirmede kategorilerine göre resimleri puanladı. Katılan tüm resimler Çivril’in farklı bir güzelliğini sergiliyordu. Seçmekte zorlandık resimlerin hepsi çok güzel. Katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz” denildi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: EN, GÜZEL, ÇİVRİL’İ, ÇİZDİLER,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı