EKMEK PARASI PEŞİNDE TEHLİKELİ YOLCULUK
Haber
15 Eylül 2020 - Salı 20:27
 
EKMEK PARASI PEŞİNDE TEHLİKELİ YOLCULUK
Çivril’de açık kasa kamyonetin üstünde yolculuk yapan işçiler yürekleri ağızlara getirdi.
Yaşam Haberi
EKMEK PARASI PEŞİNDE TEHLİKELİ YOLCULUK

Çivril’de şeftali toplayan ve nakliyesi yapan işçilerin tarladan topladıkları şeftalileri alım merkezine götürürken kamyonetin üstünde yolculuk yapması görenleri korkuttu.

 

Elma ve Şeftali sezonun açılması hareketlenen meyve nakliyesinde korkutan görüntüler. Bahçeden topladıkları şeftalileri alım merkezine götüren bazı işçilerin kamyonetin kasasında yolculuk etmesi görenleri korkuturken bu tür yolculukların sezon boyunca bahçeler ve alım merkezi arasında sürekli yaşandığı belirlendi.

 

Sürücü ve işçilerin kanıksadığı olayın Çivril Dinar yolu üzerinde sıkça yaşanmasına rağmen önlenemediğini belirten bazı sürücüler “sezon başladığı zaman özellikle meyve alım merkezlerinin yoğun olduğu yollarda bu tür görüntüler sıkça görülüyor. Işıklı, Koçak, Haydan Emircik bölgesinde alım yapan tüccarlara giden birçok kamyonet bu şekilde. Bu bölgelerdeki üretici Çivril Dinar yolunu kullanmak zorunda. Bu yol şehirlerarası yol ve bugüne kadar bir çok kazaya neden oldu. Böyle bir şekilde taşımacılık yapan aracın kazaya karışması büyük acılara neden olabilir” diyerek tedbir alınmasını istediler.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: EKMEK, PARASI, PEŞİNDE, TEHLİKELİ, YOLCULUK,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html