DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI
Haber
31 Ağustos 2021 - Salı 09:48
 
DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI
Çivril’de doğal gaz alt yapı çalışmalarının hızlanması ile birlikte Doğalgaz Dönüşüm merkezi ve Mühendislik merkezi açıldı. Makine Mühendisi Ali Altındağ tarafından açılan işyerinin açılış kurdelesi Belediye başkanı Niyazi Vural tarafından kesildi.
Yaşam Haberi
DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

İsmet İnönü Bulvarı üzerinde faaliyete geçen Doğalgaz Dönüşüm Merkezinin açılışına Belediye Başkan Niyazi Vural, AK Parti İlçe başkanı Halil Ertuğrul, işyeri sahipleri ve İşinsanları, vatandaşlar ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Başkan Niyazi Vural kurdele kesiminden önce yaptığı konuşmada Çivril’de doğalgaz alt yapı çalışmalarının hızlanması ile ilçede doğalgaz tesisat işi yapan firmaların arttığını belirterek “doğalgaz çalışmaları ile birçok firma ilçemizde faaliyete geçmeye başladı. Bugün açtığımız işyeri inşallah ilçemize işyeri sahiplerine hayırlı olsun” dedi.

 

Açtığı işyeri ve çalışma alanları ile ilgili olarak bilgi veren firma sahibi Ali Altındağ, Çivril’e gelen doğalgazı işyerlerine ve hanelere montaj işlerini hedeflediklerini söyledi.

 

Profesyonel kadro ile Çivril’de hizmete hazır olduklarını söyleyen Ali altındağ, “Bölgede bu işi bilen profesyonel kadro ile Çivril’de hizmete başladık. İlçemize gelecek olan Doğalgazı işyerlerine ve hanelere her türlü tedbirler alınarak montajı amaçlıyoruz. Açılışa katılan başta Belediye Başkanımız Niyazi Vural olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: DOĞALGAZ, DÖNÜŞÜM, MERKEZİ, HİZMETE, AÇILDI,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html