DEVA PARTİSİNİN ÇİVRİL İLÇE BAŞKANI KİM OLACAK?
Haber
14 Kasım 2020 - Cumartesi 17:21
 
DEVA PARTİSİNİN ÇİVRİL İLÇE BAŞKANI KİM OLACAK?
İl teşkilatlanmasını tamamlayan ve yönetimini oluşturan DEVA partisinde, Çivril İlçe Başkanlığı için kulisler hareketlenmeye başladı. İlçe Başkanlığı için eski İlçe başkanlarının isimleri geçiyor.
Siyaset Haberi
DEVA PARTİSİNİN ÇİVRİL İLÇE BAŞKANI KİM OLACAK?

Eski bakanlardan Ali Babacan AK Parti’den ayrıldıktan sonra yeni bir parti kurarak siyasi yolculuğuna devam ederken Parti’nin Çivril’de temsilcisinin kim olacağı merak ediliyor. Teşkilatlanma çalışmalarına devam eden partinin il yöneticilerinin hafta içinde Çivril’e gelerek birisi eski AK parti İlçe başkanı olmak üzere 3 isimle görüştüğü iddia edildi.

 

DEVA partisinde Denizli il başkanının belli olmasından sonra gözler bu seferde ilçe başkanları ve yönetimlerine çevrildi.  Edinilen bilgiye göre Parti il yönetiminde yer alan ve Çivril’de daha önce İlçe başkanlığı yapan bir isim hafta içinde Çivril’e gelerek görüşmeler yaptı. Görüşülen isimlerden birisinin eski AK parti ilçe başkanlarından birisi olduğu belirtilirken diğer isimler hakkında değerlendirme yapılmadı.

 

Kulislere göre, Çivril İlçe Başkanlığı için DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’a iki isim önerilecek. Bu isimlerden birisi genç bir işadamı, diğeri ise Ak partili eski bir yönetici.

 

Deva Partisi Çivril ilçe başkanının önümüzdeki haftalarda açıklanması bekleniyor.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: DEVA, PARTİSİNİN, ÇİVRİL, İLÇE, BAŞKANI, KİM, OLACAK?,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı