DENİZLİ ASKF KULÜPLERLE BİR ARAYA GELDİ
Haber
11 Temmuz 2020 - Cumartesi 22:21
 
DENİZLİ ASKF KULÜPLERLE BİR ARAYA GELDİ
Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Çivril’deki Spor kulüp başkan ve yöneticileri ile bir araya geldi.
Spor Haberi
DENİZLİ ASKF KULÜPLERLE BİR ARAYA GELDİ

Salgın sebebiyle Amatör spor kulüpleri ile bir araya gelemeyen Denizli ASKF, yeni kontrollü hayatın başlamasıyla spor kulübü başkan ve yöneticileri ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı. Kulüp başkanları ile ligler ve gelecek sezon planlaması hakkında görüş alışverişinde bulunulan toplantıda Amatör spor kulüplerine verilecek maddi destek ve olanaklar, ASKF yeni binası ve yapılanması hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Toplantı sonrası yapılan açıklamada salgın sonrası yeni kontrollü hayat ile kulüplerle bir araya gelindiği belirtilerek “salgın dolayısıyla kulüp başkanı ve yöneticilerimizle üç ay görüşme fırsatımız olmadı. Yeni Kontrollü hayat ile Amatör Spor Kulüplerimizle bir araya gelerek liglerin ve sezonun değerlendirmesini yaparak gelecek sezon değerlendirmesini yaptık. Bu süreçte Amatör kulüplerimizin yaşadıkları sıkıntıları ilk ağızdan ve yerinde dinledik. İlk toplantımızı Çivril’de yaptık bundan sonra İlçe bazlı toplantılarımız devam edecek” denildi.

 

Toplantıya, Çivril’de bulunan ve liglerde mücadele eden kulüp başkan ve yöneticileri katılırken toplantının ev sahipliğini ASKF yönetim Kurulu üyesi ve başkan yardımcısı Vehbi Demir yaptı.  

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: DENİZLİ, ASKF, KULÜPLERLE, BİR, ARAYA, GELDİ, ,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı