DAĞITTIRDIĞI TAKVİMLER TOPLATILSIN. ATATÜRK'Ü KULLANDI
Haber
28 Şubat 2021 - Pazar 22:40
 
DAĞITTIRDIĞI TAKVİMLER TOPLATILSIN. ATATÜRK'Ü KULLANDI
Dağıtıldığı dönemde eleştirilen takvimler istifa sonrası yeniden gündeme geldi. Partililer Teoman Sancar’ı Atatürk üzerinden reklam yapmakla suçladı.
Siyaset Haberi
DAĞITTIRDIĞI TAKVİMLER TOPLATILSIN. ATATÜRK'Ü KULLANDI

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar’ın partisinden istifa etmesinin ardından Çivril’de Teoman Sancar adına dağıtılan takvimler gündeme geldi.

 

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar’ın Çivril’de dağıttırdığı 2021 yılı takvimleri tartışmaya neden oldu. Dağıtıldığı dönemde bazı partililerin Atatürk üzerinden reklam yapıldığı gerekçesi ile eleştirilen Teoman Sancar takvimleri, Milletvekilinin CHP’den istifa etmesinin ardından yeniden tartışma konusu oldu.

 

Bazı partililer Teoman Sancar’ın adına bastırıp İlçe örgütüne dağıttırdığı takvimlerin toplatılmasını istedi. Sosyal Paylaşım sitesindeki sayfalarından Teoman Sancar’ın istifasına tepki gösteren CHP üyeleri “ Örgüt tarafından dağıtılan takvimleri eleştirirken her eve Atatürk ve CHP logosu giriyor, bu seni neden rahatsız ediyor diyen, beni Atatürk ve CHP düşmanı gibi gören adam Atatürk’ ün partisi CHP den istifa etmiş. Atatürk’ ün üzerinden reklam bu kadar olur biz senin gibi Atatürkçü ve CHP li değiliz. Bizler ölümüne vazgeçmeyiz takvimleri toplayın artıkkkk” diyerek tepki gösterdiler.

 

Yılbaşından sonra CHP İlçe örgütü ve Belediye Meclis üyeleri tarafından partililere dağıtılan takvimler o dönem partililer arasında tartışmalara neden olmuştu.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: DAĞITTIRDIĞI, TAKVİMLER, TOPLATILSIN., ATATÜRK'Ü, KULLANDI,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı