ÇİVRİLLİ TESİSATÇILARDAN İSTANBUL ÇIKARMASI
Haber
02 Ekim 2021 - Cumartesi 08:17
 
ÇİVRİLLİ TESİSATÇILARDAN İSTANBUL ÇIKARMASI
Çivril Esnaf Odası, Çivrilli sıhhi tesisatçıları İstanbul Soğutma - Isıtma Fuarına götürdü.
Yaşam Haberi
ÇİVRİLLİ TESİSATÇILARDAN İSTANBUL ÇIKARMASI

25 yıldır aralıksız devam eden ve bu yıl 29 Eylül 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenen fuara Çivril’den 24 firma ve çalışanı katıldı.

 

Çivril Esnaf ve Sanatkârlar odası bu yıl 25.si düzenlenen İstanbul Soğutma ve Isıtma Fuarına Çivrilli sıhhi tesisat ve ısıtma sistemleri firmaları ile katıldı. 24 firmanın katıldığı fuarda Çivrilli ustalar iki gün boyunca sektördeki yenilikleri yerinde görme fırsatı bulacak.

 

Fuar gezisi ile ilgili olarak değerlendirme yapan Çivril Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Zeki Karahan ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyet gösteren üyelerin gelişmeleri yerinde görmelerinin verimli olacağına inandıklarını belirterek “sektörünün ilk ve en önemli fuarı olan ISK-SODEX ISTANBUL, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri takip etmek isteyen Çivrilli üyelerimiz açısından verimli geçen bir etkinlik” dedi.

 

Fuarların üretici firmaların, usta ve uygulayıcı personel ile birebir etkileşimde bulunduğu bir ortam olduğunu belirten Karahan “ISK-SODEX, dünyanın her yerinden, konusunda uzman katılımcıları ve ziyaretçileri ile bilgi alışverişi yapma imkanı sunmasının yanı sıra, fuar süresince devam eden destekleyici programları ve sektörün önde gelen dernekleri ile olan iş birlikleri sayesinde ısıtma, soğutma, klima, havalandırma ana başlıklarında katılımcı ve ziyaretçilerine büyük olanaklar tanıyacaktır. İş bağlantıları kurma-geliştirme, sektördeki en son yenilik ve gelişmeleri yakından tanıma fırsatı sunan Fuarı Çivrllli üyelerimiz için çok verimli olacaktır” dedi.

Kaynak: (M.Ç.) - Muhittin Çakır Editör: Muhittin Çakır
Etiketler: ÇİVRİLLİ, TESİSATÇILARDAN, İSTANBUL, ÇIKARMASI,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı