ÇİVRİLLİ MUHTARDAN SU KESİNTİSİNE TEPKİ
Haber
21 Temmuz 2021 - Çarşamba 12:16
 
ÇİVRİLLİ MUHTARDAN SU KESİNTİSİNE TEPKİ
Bayramda su kesintisi yapan DESKİ’ye, muhtar sosyal medyadan tepki gösterdi.
Yaşam Haberi
ÇİVRİLLİ MUHTARDAN SU KESİNTİSİNE TEPKİ

Kocayaka muhtarı Hasan Koç Kurban bayramında içme suyu kesintisi yapan DESKİ’ye büyük tepki gösterdi. Bayramdan önce başlayan kesintinin devam etmesine kızan Muhtar Hasan Koç “bizi bu duruma düşürenleri Allah’a havale ediyorum” dedi.

 

Köyüne kazandırdığı hizmetler ve çalışmalardan dolayı büyük takdir toplayan Kocaykaya muhtarı Hasan Koç köyünde devam eden su kesintisi nedeniyle Büyükşehir Belediyesi ve DESKİ’ye ateş püskürdü. Bayramdan önce başlayan kesinti ile ilgili olarak DESKİ’de muhatap bulamadığı belirten Muhtar Hasan koç “bayramdan önce suyumuz kesildi. Karşımda muhatap bulamadım. İnsanlar bayram öncesi susuzluktan hiçbir işini göremediler. Bayramın birinci ve ikinci günleri hala suyumuz yok. Tankerlerle depoya su taşıyoruz” dedi.

 

Sosyal paylaşım sitesindeki sayfasından paylaşım yapan muhtar Koç  “20.07.2021 Birkaç gündür köyümüzün içme suyu hattının arızasıdan dolayı köyümüzün çeşmeler akmamaktadır. Bu konuyla ilgili bütün yetkilere ulaştım. Yanlız hiçbir çözüm sağlanamadı.  Bizi bu şekilde şu mübarek günde mağdur durumda bırakan ve herhangi bir çözüm bulmayan DESKİ YETKİLİLERİNİ kınıyoruz. Yazıklar olsun bir faturasını ödemeyi unutan olduğunda hemen kesmeye geliyorsunuz. Bizim 5 gündür suyumuz akmıyor. Köyümüze gelen misafirler barınamadıkları için köyden erken gitmek zorunda kaldılar. Yazıklar olsun. Bu kurban bayramı susuzluktan dolayı Kocayaka da karanlık geçmiştir. Sebep olanları ALLAHA havale ediyoruz.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇİVRİLLİ, MUHTARDAN, SU, KESİNTİSİNE, TEPKİ,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html