ÇİVRİLLİ MİLLİ SPORCULAR DUALARLA UĞURLANDI
Haber
24 Kasım 2021 - Çarşamba 19:54
 
ÇİVRİLLİ MİLLİ SPORCULAR DUALARLA UĞURLANDI
Çivrilli sporcular Dünya Şampiyonası için Romanya’ya gitti. Şampiyon sporcular dualarla yolcu edildi.
Spor Haberi
ÇİVRİLLİ MİLLİ SPORCULAR DUALARLA UĞURLANDI

Çivril Belediye Spor Bilek Güreşi sporcuları Romanya’da düzenlenen Dünya şampiyonası için yola çıktı. Turnuvaya katılacak 9 sporcu için Belediye binasında uğurlama programı düzenlendi.

 

Dünya Bilek Güreşi Federasyonu tarafından 24 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenecek olan turnuvaya Çivril’den 9 Milli sporcu katılıyor. Çivrilli sporcular sağ ve sol kolda, 18 yaş altı, Yıldızlar,  21 yaş altı büyükler ve mastır kategorilerinde mücadele edecek.

 

Romanya’da düzenlenecek olan şampiyonaya katılmaya hak kazanan 9 Milli sporcu için Çivril belediyesinde uğurlama programı düzenlendi. Sporcu ve velilerin katıldığı programda sporcularla bir araya gelen Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural turnuvaya katılan sporculara başarı diledi.

 

Çivrilli sporcuların turnuvadan iyi derecelerle döneceğine inancını tam olduğunu belirten başkan Vural “24 Kasım - 3 Aralık tarihleri arasında Romanya'da düzenlenecek Bilek Güreşi Şampiyonası'na katılacak olan sporcu kardeşlerimizi dualarla  turnuvaya uğurladık. Sporcularımızın bu turnuvada Ülkemizi, en başarılı şekilde temsil edeceklerine yürekten inanıyor, başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Editör: Bülent Çakır
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html