ÇİVRİLİN İLK VE TEK ÇOCUK FOTOĞRAF STÜDYOSU HİZMETE BAŞLADI.
Haber
01 Temmuz 2020 - Çarşamba 07:02
 
ÇİVRİLİN İLK VE TEK ÇOCUK FOTOĞRAF STÜDYOSU HİZMETE BAŞLADI.
Çivril’de uzun yıllardır fotoğrafçılık yapan Ferhat Yıldırım bir ilke imza atarak Çivril’in İlk ve tek çocuk çekim stüdyosunu açtı. Ferhat Yıldırım Uşak Caddesi’nde açtığı özel stüdyo ile Çivril’de sektöre farklılık getirmek istiyor.
Yaşam Haberi
ÇİVRİLİN İLK VE TEK ÇOCUK FOTOĞRAF STÜDYOSU HİZMETE BAŞLADI.

Daha önce Çivril’i 4K kamera çekimi ile yüksek kalitede fotoğraf çekimleri ile tanıştıran Ferhat Yıldırım yeni açtığı stüdyo ile yeni doğum ve bebek çekimi konseptiyle Çivril halkına hizmet verecek.  Yeni doğan ve bebek çekimi konseptleriyle ailelere unutulmaz anılar bırakmayı hedefleyen Ferhat Yıldırım “Çivril’de eksikliğini htiğimiz bu fikri gerçekleştirmekten onur duyuyoruz. Bir çok alanda ilkleri yaşattığımız müşterilerimize yeni doğan ve bebek çekim stüdyomuz ile hizmet vermekten de mutlu olacağız. Sünnet, düğün ve kına gibi özel günlerinde bizleri tercih eden binlerce Çivrilli hemşerimizin, ailelerine yeni katılan minik üyelerinin en güzel fotoğraflarını çekerek mutluluklarına ortak olacağız” dedi.

 

Hizmete giren stüdyonun özellikle bebek ve çocuklar için tasarlandığını belirten Yıldırım “Fotoğrafçılık her geçen gün teknoloji ile birlikte kendisini yeniliyor. Bizde mümkün olduğunca teknolojiyi yakından takip etmeye çalışıyoruz. 4K kamera ile başladığımız ilkler kervanına çocuk ve yeni doğan stüdyosu ile devam etmek istedik. Çocuk ve bebekleri özel kıyafetler ile farklı kostümler içinde çekeceğiz. Çocuğunun farklı bir fotoğrafı olmasını isteyen Çivrillileri stüdyomuza bekliyoruz” dedi.

 

Fotoğrafçılığın çok güzel bir meslek olduğunu, insanların mutluluklarına ortak olduklarını dile getiren Ferhat Yıldırım “İnsanlar önce hayatlarının en güzel anlarını ölümsüzleştirmek için bize geliyor. Şimdi de hayatlarının anlam katan bebekleri için bekliyoruz. Müşterilerimizin tüm mutlu anlarında yanlarında olup bizde sevinçlerine ortak oluyoruz” şeklinde konuştu.   

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇİVRİLİN, İLK, VE, TEK, ÇOCUK, FOTOĞRAF, STÜDYOSU, HİZMETE, BAŞLADI.,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı