Çivril Belediyesi İnternet sitesi yenilendi
Haber
20 Haziran 2014 - Cuma 01:17
 
Çivril Belediyesi İnternet sitesi yenilendi
Belediyenin bilgi işlem merkezi tarafından yenilenen sitede belediyecilik hizmetlerine ilişkin bilgilendirme ve evrakların yanı sıra meclis kararlarına da ulaşılabiliyor.
Teknoloji Haberi
Çivril Belediyesi İnternet sitesi yenilendi

http://www.civril.bel.tr/ adresinde yayınlanmakta olan Çivril Belediyesi resmi internet sitesi, vatandaşların belediye ile ilgili her türlü bilgiye kolayca ulaşımını sağlayacak şekilde görsel, fonksiyonel ve içerik olarak yepyeni bir yapıya kavuşturuldu.

 

Teknolojik altyapısı ile de Türkiye'nin örnek belediyelerinden biri olmayı hedefleyen Çivril Belediyesi, vatandaşlara daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla web sitesini yeniledi.

 

Modern tasarım, daha fonksiyonel yapı ve zengin içerik

Yeni yapılan modern tasarım; fonksiyonel bir hale getirilirken, projeler, kültürel etkinlikler, yatırım ve hizmetler detaylı olarak vatandaşlarla buluşturulacak. Web sitesinde ayrıca, haber ve duyurular, meclis ve encümen kararları, ihale ve temin ilanları, Çivril ilçe tanıtımları, fotoğraf galerileri, hizmet birimleri tanıtımları, iletişim ve bilgi edinme sayfalarına kolay erişim sağlanıyor. Bunların yanı sıra belediyeye ait yayınlar, raporlar ve tablolar ise multimedya dergi haline getirilerek web sitesi içerisinde sunulacak.

 

E-Belediye uygulamaları ile tam uyumlu hale getirilecek

http://www.civril.bel.tr/ adresini ziyaret eden kullanıcılar; belediyeye ait güncel haberleri takip edebildikleri gibi, ileride uygulamaya konacak olan E-Belediye, Kent Rehberi, E-İmar ve E-Mezarlık uygulamaları da site üzerinden görüntüleyebilecekler, sistem üzerinden su ve vergi borcu sorgulaması yapabilecekler, ödemeler de dahil her türlü online işlemi 24 saat süresince online gerçekleştirebilecekler.

 

Belediyeye ve Çivril'e dair her şey

Güvenliğin üst seviyede tutulduğu http://www.civril.bel.tr/ adresine giren ziyaretçilerin sadece belediyeye değil, Çivril’e ve Çivril turizmine katkı sağlayacak tarihi değerler hakkında da birçok bilgiye daha hızlı bir şekilde ulaşabilmesi sağlanıyor.

Belediye hizmetlerinden haberdar olmak isteyen vatandaşlar, yeni web sitesinde yer alan “üyeler” bölümüne ekleyecekleri e-posta adresleri ile hizmet ve etkinliklerin elektronik posta olarak kendilerine gönderilmesini sağlayabilecekler.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Editör: Bülent Çakır
Etiketler: Belediyenin, bilgi, işlem, merkezi, tarafından, yenilenen, sitede, belediyecilik
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı