ÇİVRİL PAÜ MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI
Haber
09 Temmuz 2021 - Cuma 09:37
 
ÇİVRİL PAÜ MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI
Çivril Atasay Kamer meslek Yüksek Okulu ve Uygulama Bilimler Yüksekokulu 2020 – 2021 Mezuniyet töreni yapıldı.
Eğitim Haberi
ÇİVRİL PAÜ MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI

Pamukkale Üniversitesi Çivril Atasay Kamer yerleşkesinde 2020 – 2021 yılı mezuniyet töreni yapıldı. Geçen yıl salgın dolayısıyla yapılmayan mezuniyet törenine öğrenciler, aileleri ve öğretim üyeleri ile protokol katıldı.

 

Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda mezuniyet sevinci yaşandı. Mezun olaya hak kazanan yaklaşık 75 öğrenci ailelerin de katıldığı törenle belgelerini aldı.

 

Okul bahçesinde salgın kurallarına uygun bir şekilde düzenlenen mezuniyet törenine Pamukkale Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Ahmet Kutluhan, Profesör Doktor Ender Coşkun, Çivril Atasay Kamer MYO Müdürü Öğretim Görevlisi Doktor Sami Eşmen, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, öğrenciler, aileler ile öğretim görevlileri ve okul personeli katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından yapılan protokol konuşmaları sonrası dereceye giren öğrencilere belgeleri verildi. Ardından mezun olmaya hak kazanan öğrencilere okul idareci ve öğretim görevlileri tarafından belgeleri verildi.

 

Tören öğrencilerin kep atması ile sona erdi.

Kaynak: (M.Ç.) - Muhittin Çakır Editör: Muhittin Çakır
Etiketler: ÇİVRİL, PAÜ, MEZUNİYET, TÖRENİ, YAPILDI,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı