ÇİVRİL İYİ PARTİ TEŞKİLATI CHP’sini AĞIRLADI.
Haber
04 Haziran 2020 - Perşembe 22:02 Bu haber 1247 kez okundu
 
ÇİVRİL İYİ PARTİ TEŞKİLATI CHP’sini AĞIRLADI.
CHP İlçe Başkanı Ünal Karaosmanoğlu yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İlçe başkanlığına seçilen Elvan Çakmakçı’yı ziyaret etti.
Siyaset Haberi
ÇİVRİL İYİ PARTİ TEŞKİLATI CHP’sini AĞIRLADI.

İYİ Parti İlçe başkanı seçilen Elvan Çakmakçı’nın ilk misafirleri İttifak ortağı CHP İlçe örgütü oldu. İlçe başkanı Ünal Karaosmanoğlu yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İYİ Parti İlçe teşkilatına giderek Başkan Elvan Çakmakçı’yı kutladılar.

 

İlçe kongresinden sonra salgınla mücadele kapsamında tebrik ve ziyaret kabul etmeyen İYİ Parti İlçe başkanı Elvan Çakmakçı normalleşme süreci ile birlikte tebrikleri kabul etmeye başladı. CHP İlçe başkanı Ünal Karaosmanoğlu yönetim kurulu üyeleri Bedri Ataş ve Hüseyin Bilgin ile birlikte İYİ Parti İlçe başkanı Elvan Çakmakçı’yı makamında ziyaret ederek kutladı. Millet ittifakı altında birlikte çalışan iki parti yöneticileri, genel ve yerel siyaset hakkında görüş alışverişinde bulundu. Görüşme sonrasında her iki başkan, amaçlarının Çivril’i çağdaş yaşanılası güzel bir merkez haline getirmek için her türlü çaba için de olacaklarını belirtti.

 

Ziyarette, İYİ Parti Belediye Meclis üyesi Turgay Arslan ile yönetim kurulu üyesi İlknur Solak’ta hazır bulundu.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇİVRİL, İYİ, PARTİ, TEŞKİLATI, CHP’sini, AĞIRLADI.,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı