ÇİVRİL’İN İLK OTO EKSPERTİZİ AÇILDI
Haber
24 Mart 2021 - Çarşamba 08:50
 
ÇİVRİL’İN İLK OTO EKSPERTİZİ AÇILDI
Çivril’de oto test merkezi ve ekspertiz alanında hizmet verecek işyeri hizmete girdi.
Yaşam Haberi
ÇİVRİL’İN İLK OTO EKSPERTİZİ AÇILDI

Çivrill ve çevre ilçelerde olmayan ve bölge halkına hizmet verecek olan Otonu Tanı Ekspertiz Yeşil Çivril sanayi sitesinde hizmete girdi.

 

Çivrilli genç girişimci Serkan perk tarafından hizmete açılan Otonu Tanı Ekspertiz Çivril ve bölgesinde özellikle ikinci el araç alım satımı yapacakların ayağına ekspertiz hizmetini getirdi. Yeşil Çivril Sanayi sitesinde hizmete giren işyerinde araçların genel muayenesi, motor ve kaporta kontrolleri başta olmak üzere birçok noktada bakım ve değerlendirmesi yapılacak.

 

Girişimci Serkan Perk, “Alış ve satış öncesi ihtiyaç duyulan güvenilir oto ekspertiz ihtiyaçlarını karşılamak için faaliyete giren Otonu Tanı işletmemizde işinde uzman kadroyla hizmet veriyoruz” dedi.

 

İşyerinin açılış kurdelesini kesen Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural’da açılışda yaptığı konuşmada Çivril’de yeni bir sektörde yeni işyerlerinin açılmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirterek “ilçemizde önemli bir eksikliği hissedilen bir sektörde yatırım yapan kardeşimizi kutluyorum. Rabbim bol ve bereketli kazançlar nasip etsin. İlçemize ve Serkan kardeşimiz hayırlı olsun” dedi.

 

Araç alım satımında taraflar arasında güven oluşması adına yapılması gereken bir işlem olarak görülen ekspertiz raporu, alıcı ile satıcı arasındaki bazı anlaşmazlıkları da ortadan kaldırarak, taraflar arasında güven oluşturuyor.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇİVRİL’İN, İLK, OTO, EKSPERTİZİ, AÇILDI,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı