ÇİVRİL’E AİLESİYLE GELEN VALİ, IŞIKLI GÖLÜ VE NİLÜFERLERE HAYRAN KALDI
Haber
24 Haziran 2020 - Çarşamba 21:05 Bu haber 2141 kez okundu
 
ÇİVRİL’E AİLESİYLE GELEN VALİ, IŞIKLI GÖLÜ VE NİLÜFERLERE HAYRAN KALDI
Vali Ali Fuat Atik, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Baklan ve Çivril geldi.
Gündem Haberi
ÇİVRİL’E AİLESİYLE GELEN VALİ, IŞIKLI GÖLÜ VE NİLÜFERLERE HAYRAN KALDI

Ziyaretler kapsamında ilk olarak Baklan Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Ali Fuat Atik, burada Kaymakam Burak Dertlioğlu ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali Ali Fuat Atik, İlçe’nin genel durumu hakkında bilgi aldı.

 

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Baklan Belediyesi’ni ziyaret eden Vali Ali Fuat Atik; Başkan Yusuf Gülsever’den Belediye’nin İlçede gerçekleştirdiği çalışmalar ve yatırımların son durumları hakkında bilgi aldı.

 

Baklan’da son olarak İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Vali Ali Fuat Atik; İlçe Emniyet Müdürü ve İlçe Jandarma Komutanı’ndan İlçede, halkın güvenliği ve huzuruna yönelik yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Ali Fuat Atik; Baklan İlçe ziyaretinde esnaf ve vatandaşlar ile de bir araya gelerek sohbet etti. Vatandaşların istek ve şikâyetlerini dinleyen vali sorunların çözülmesi için talimat verdi.

 

Baklan İlçe ziyaretinin ardından Çivril’e geçen Vali Ali Fuat Atik burada ilk olarak Çivril Gaziler Derneği Başkanı Hasan Genç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

Gaziler Derneği ziyaretinin ardından Çivril Kaymakamlığına geçen Vali Ali Fuat Atik burada Kaymakam Armağan Önal ve İlçe protokolü tarafından karşılandı. Kaymakamlık Makamına geçen vali, burada Kaymakam Armağan Önal’dan İlçenin genel durumu ve kamu yatırımlarının son durumları hakkında brifing aldı.

 

Daha sonra Vali Ali Fuat Atik, Çivril Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Niyazi Vural’dan Belediye’nin İlçede gerçekleştirdiği çalışmalar ve yatırımların son durumları hakkında bilgi aldı.

 

Çivril’de İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Vali Ali Fuat Atik; İlçe Emniyet Müdürü ve İlçe Jandarma Komutanı’ndan İlçede, halkın güvenliği ve huzuruna yönelik yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Vali Ali Fuat Atik Çivril ziyaretinin son bölümünde ilçenin gözde turizm yerlerinden olan Çivril Işıklı Gölü’nü gezerek bilgi aldı.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇİVRİL’E, AİLESİYLE, GELEN, VALİ,, IŞIKLI, GÖLÜ, VE, NİLÜFERLERE, HAYRAN, KALDI,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı