ÇİVRİL’DE ÇÖP ÇIKARMA SAATLERİ BELİRLENDİ
Haber
25 Kasım 2021 - Perşembe 08:29
 
ÇİVRİL’DE ÇÖP ÇIKARMA SAATLERİ BELİRLENDİ
Çivril Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, vatandaşları çöp toplama saatlerine uymaları konusunda uyardı.
Yaşam Haberi
ÇİVRİL’DE ÇÖP ÇIKARMA SAATLERİ BELİRLENDİ

Daha temiz bir Çivril ilkesi ile hareket eden Çivril Belediyesi temizlik işleri müdürlüğü ilçe merkezinde çöp toplama saatleri ile ilgili yeni bir düzenleme yaptı. Vatandaşları yeni saat ve günler hakkında bilgilendiren belediye vatandaşlardan saat ve gün konusunda duyarlı olmaya davet etti.

 

Çivril Belediyesi çevre temizliği konusundaki kararlılığını sürdürüyor. Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü, vatandaşlardan çöplerini çöp toplama saatinden kısa bir süre önce önceden belirtilen yerlere bırakmaları ve gelişi güzel cadde ve sokaklara atmamaları konusunda da hazırladığı görsel afişlerle duyarlılığa davet etti. İlçe merkezindeki tüm mahallere çöp toplama ve çıkarma saatleri hakkında uyarılar ile ilgili olarak hazırladığı afişleri cadde ve sokaklara asarak vatandaşların dikkatine sunan Temizlik İşleri Müdürlüğü hazırladığı afiş ve broşürlerde; ‘Yeşil Çivril için Çalışıyoruz’ kampanyası başlatıldığı hatırlatılarak, İlçede çöplerin Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri saat 18.00’den toplanacağı Perşembe ve Cumartesi günleri ise çöp toplama yapılmayacağı hatırlatılarak bu saat ve günlere uyulması gerektiği belirtildi.

 

Çivril Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, uyarılar ile ilgili olarak hazırladığı afişleri vatandaşlara dağıtarak, hem sosyal medya hesaplarından yayınlayarak vatandaşların dikkatine sundu.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Editör: Bülent Çakır
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html