ÇİVRİL BELEDİYESİ YENİ HİZMET ARACI GÖREVE BAŞLADI
Haber
25 Mayıs 2021 - Salı 18:35
 
ÇİVRİL BELEDİYESİ YENİ HİZMET ARACI GÖREVE BAŞLADI
Çivril Belediyesi tarım işlerinin arttığı dönemde ilçe merkezine gelmekte zorlanan vatandaşlar için gezici vezne aracı hizmete girdi. Uzak mahallelerde yaşayanlar için büyük kolaylık saplayan gezici veznede belediye ve vergi ödemeleri yapılabilecek.
Yaşam Haberi
ÇİVRİL BELEDİYESİ YENİ HİZMET ARACI GÖREVE BAŞLADI

Çivril Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğü gezici vezne aracı ile tahsilat veznelerinin bulunmadığı mahallelere giderek, vatandaşlara belediyeye ait ödemeler noktasında kolaylık sağlıyor.

 

Çivril Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü gezici vezne aracı ile tahsilat veznelerinin bulunmadığı mahallelere giderek, vatandaşlara belediyeye ait ödemeler noktasında kolaylık sağlıyor. Tarım işlerinin yoğunlaştığı dönemde mahallelerde yaşayan vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla hizmete alınan gezici vezneler yaşlı ve evinden çıkamayan vatandaşlar için de büyük kolaylık sağlayacak.

 

Uygulamadan memnuniyetlerini belirten vatandaşlar; "Gezici Vezne aracı  sayesinde ödemelerimizi rahatlıkla yapabiliyoruz.  Bu hizmeti ayağımıza kadar getiren Çivril Belediye Başkanımız Niyazi Vural'a çok teşekkür ediyoruz." dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇİVRİL, BELEDİYESİ, YENİ, HİZMET, ARACI, GÖREVE, BAŞLADI,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı