ÇİVRİL AK PARTİ TAM KADRO SAHADA
Haber
08 Temmuz 2021 - Perşembe 00:26
 
ÇİVRİL AK PARTİ TAM KADRO SAHADA
Ak Parti Teşkilatı, Belediye başkanı ve yardımcılarını da alarak sahaya indi.
Siyaset Haberi
ÇİVRİL AK PARTİ TAM KADRO SAHADA

Ak Parti Çivril teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri ile birlikte mahalle çıkartması yaptı. Ak Partililer, Özdemirci mahallesinde düzenledikleri ilk mahalle toplantısında sorunları ve istekleri dinledi.

 

AK Parti Çivril İlçe Başkanlığınca düzenlenen mahalle gezileri kapsamında Özdemirci mahallesinde düzenlenen toplantıya, Belediye Başkanı Niyazi Vural, İlçe Koordinatörü Muhammet Altunbas, Belediye Başkan yardımcıları Latif Selçuk ve Alaettin Yalçın, Özdemirci önceki dönem Belediye Başkanı Ramazan Bayram, Özdemirci mahalle başkanı, Ömer Taş, Bozdağ mahalle başkanı Feridun Menteş, Karahacılı Mahalle başkanı Enver Can, yönetim kurulu üyeleri ile Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri katıldı.

 

Özdemirci mahallesinde bulunana Lavanta bahçelerinde başlayan mahalle gezisinde akşam saatlerinde mahalle temsilcileri bir araya gelen Belediye başkanı ve Parti yöneticileri Çivril ve mahallelerde devam eden çalışmalar ve planlanan çalışmalar ile projeler hakkında bilgi verdi. Mahalle temsilcilerini dinleyen heyet, mahalle temsilcilerinin bölgeleri hakkında istek ve taleplerini de not etti.

 

Ak parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul saha çalışması ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede Ak Parti siyasetinin temelinde Gönül Siyaseti olduğunu belirterek “Siyaset gönül ile yapılır, gönüllere girmeden siyaset yapamazsınız, başarılı olamazsınız. Yönetim kurulu üyelerimiz ve Başkanlarımız ile birlikte mahalle temsilcilerimizle Özdemirci mahallemizde bir araya gelerek istişare toplantısı yaptık. Toplantımız çok verimli geçti. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. Katılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim “dedi.

Kaynak: (M.Ç.) - Muhittin Çakır Editör: Muhittin Çakır
Etiketler: ÇİVRİL, AK, PARTİ, TAM, KADRO, SAHADA,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı