“CHP ÇUKUR SİYASETİ YAPIYOR”
Haber
29 Nisan 2022 - Cuma 20:18
 
“CHP ÇUKUR SİYASETİ YAPIYOR”
AK Parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, CHP’nin tiyatro oyunuyla vatandaşları yalan ve çukur siyasetine alet ettiğini belirtti.
Siyaset Haberi
“CHP ÇUKUR SİYASETİ YAPIYOR”

Emircik mahallesinde elektriği kesilen vatandaşın CHP’nin oyununa alet edildiğini iddia eden AK Parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul “CHP her zamanki CHP. Elektrik faturaları ve ekonomi üzerinden yapılan yalan ve manipülasyon CHP’nin gerçek yüzünü ortaya bir kez daha çıkarmıştır” dedi.

 

CHP yaşlı insanları yalanlarına alet ediyor

 

CHP İl ve İlçe başkanının Emircik mahallesinde yaşayan ve borcundan dolayı elektriği kesilen vatandaşı siyasete alet ederek toplum üzerinde yanlış yönlendirme yaptığını belirten AK parti İlçe başkanı Halil Ertuğrul basın açıklaması yayınladı. Ertuğrul Sosyal Paylaşım sitesindeki kişisel sayfasından yayınladığı mesajında CHP il ve İlçe yöneticilerinin yalan söylediğini ve 72 yaşındaki bir vatandaşın da yalan üzerine kurulu siyasetlerine alet edildiğini belirterek yaşananları tiyatro olarak değerlendirdi. AK parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul CHP yöneticilerinin söz konusu vatandaşı engelli, felçli ve bakıma muhtaç olarak gösterdiklerini ve yalanlarına uygun bir mağdur profili oluşturduklarını belirterek “yapılan incelemede solunum cihazına bağlı yaşadığı ve cihazını mahalle kahvehanesine götürmek zorunda kaldığı belirtilen vatandaşımızın engelli ve solunum cihazı kullanma raporu yok, gittiği kahve kendi kahvesi, emekli maaşı var, elma bahçesi ve üretimi var. İddia edildiği bakıma zor durumda ve mağdur olma durumu yok. Bahse konu vatandaşımızın siyasete alet edilmesi ve kendine ait kahvede sahnelenen tiyatral gösteri yaşananların ve haberlerin tamamen siyasi manipülasyon olduğunun göstergesidir” dedi.

 

CHP Karanlık oyunlar peşinde

 

İlçe Başkanı Halil Ertuğrul açıklamasında, yalan söyleyen CHP’lilerin yaşlı insanları da mağdur edildiğini belirterek “CHP karanlık dolaplar peşinde koşarken masum vatandaşları da kendine alet ederek mağdur etmektedir. Yani CHP her zamanki gibi çuvallamıştır” dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Editör: Bülent Çakır
Etiketler: “CHP, ÇUKUR, SİYASETİ, YAPIYOR”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“CHP ÇUKUR SİYASETİ YAPIYOR”
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı