ÇEVAK EĞİTİME DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Haber
29 Kasım 2021 - Pazartesi 09:27
 
ÇEVAK EĞİTİME DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ
ÇEVAK, düzenlediği gece ile öğrenciler için burs veren Çivrilli iş insanı ve gönüllerle bir araya geldi.
Gündem Haberi
ÇEVAK EĞİTİME DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Çivrilliler Eğitim Vakfı, düzenlediği gece ile Çivril’de vakfın çalışmalarına destek veren iş insanı ve gönüllülerle bir araya gelerek teşekkür plaketi verdi.

 

1984 yılında merhum Kadir Kameroğlu, Süleymen Gülcü Paşa ve İsmail Özcan gibi isimlerin önderliğinde kurulan ve kurulduğu günden itibaren Çivrilli Üniversite öğrencilerine burs veren ÇEVAK, Çivrilli paydaşları ile bir araya geldi.  Çivril’de daha çok insana ulaşmak amacıyla düzenlenen gecede öğrencilere burs veren Çivrilli iş insanlarına protokol ve vakıf yöneticileri tarafından teşekkür plaketi verildi. Gecenin açılış konuşmasını yapan Vakıf mütevelli heyet başkanı Dr. Hüseyin Güngören faaliyetlerini İstanbul’dan sürdüren vakfın Çivril ile olan bağını güçlendirmek ve daha çok gönüllüye ulaşmak istediklerini belirterek “bugün kadar bizlere destek veren Çivrilli gönüllülerimizle bir araya gelmek ve teşekkür etmek istedik. Bundan sonra bu tür birliktelikleri artırtarak İstanbul ve Çivril arasındaki bağı güçlendireceğiz” dedi.

 

Vakfın onursal Başkanı merhum Kadir Kameroğlu’nun oğlu Alâeddin Kameroğlu ve Kaymakam Turan Soğukoluk ile Belediye başkanı Niyazi Vural’ın konuşmalarından sonra vakfa burs veren iş insanı ve gönüllülere plaketleri verildi. Gece hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

 

Düzenlenen geceye Kaymakam Turan Soğukoluk, Belediye Başkanı Niyazi Vural, ÇEVAK mütevelli heyet başkanı Hüseyin Güngören, ÇEVAK Çivril sorumlusu Mahmut Sarıca, Alâeddin Kameroğlu, öncekş dönem belediye başkanı Hakkı Aslan, İlçe Emniyet Müdürü Asım Kayacı, Jandarma Komutanı Musa Çırak ÇEVAK gönüllüleri ve iş insanları ile gazeteciler katıldı.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Editör: Bülent Çakır
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html