CEBİNİZDEN Mİ ALDINIZ?
Haber
10 Temmuz 2021 - Cumartesi 10:04
 
CEBİNİZDEN Mİ ALDINIZ?
Salgın döneminde Çivril Devlet hastanesine alınan solunum cihazı Esnaf Kefalet Kredi Kooperatif seçimi öncesi adaylar arasında tartışmaya neden oldu.
Gündem Haberi
CEBİNİZDEN Mİ ALDINIZ?

Çivril Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi adına alınan solunum cihazı vesilesiyle verilen teşekkür plaketi için düzenlenen törene çağrılmayan yönetim kurulu üyesi Zeki Karahan yönetim kurulu arkadaşlarına sitem etti.  Plaket törenin Esnaf Kredi Kefalet Kooperatif seçimleri öncesi propaganda olarak kullanıldığına dikkat çeken başkan Karahan “ödül töreninden bizim neden haberimiz yok” dedi.

 

Çivril Esnaf ve Sanatkârlar Kredi kefalet Kooperatif seçimleri öncesi aday gruplar öncesi tartışma yaşandı. Yönetim kurulu olarak hastane başhekiminin verdiği teşekkür plaketini almaya giden Kredi Kefalet Kooperatif odası başkan adayı Cengiz Tanışmanı eleştiren Esnaf odası başkanı Zeki Karahan “Esnaf Kredi kooperatifi Yönetim kurulu olarak hastaneye yapılan hibe ile alınan solunum cihazını seçim propagandası olarak kullanan yönetim kurulu sanki 3 kişiden ibaretmiş gibi gösteren Bizler yönetim kurulu üyesi olarak neden haberimiz yok niye fotoğrafta yokuz solunum cihazını cebinizden mi aldınız!!???” diyerek tepki gösterdi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: CEBİNİZDEN, Mİ, ALDINIZ?,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı