BİSİKLET FESTİVALİNİN 2.Sİ 29 HAZİRAN’DA
Haber
28 Haziran 2018 - Perşembe 09:28
 
BİSİKLET FESTİVALİNİN 2.Sİ 29 HAZİRAN’DA
Akdağ İzcilik ve Doğa Kulübü (AKİDAK) tarafından ilki geçen yıl yapılan ‘Çivril ikinci Bisiklet Festivali’ 29 Haziran-1 Temmuz arasında bisiklet severler ile buluşacak.
Turizm Haberi
BİSİKLET FESTİVALİNİN 2.Sİ 29 HAZİRAN’DA

AKİDAK’ın önderliği ve girişimleri başlatılan ve 29 Haziran- 1 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan ‘Bisiklet Festivali’  yaklaşık 300 kişinin katılımı ile bisiklet severler ile buluşacak.

 

Bu yıl ikincisi düzenlenen ve 29 Haziran’da başlayacak olan Festivali’nin birinci günü bisiklet severler yeşilin ve mavinin buluştuğu Işıklı Gölü çevresi ile Akdağ Kocayayla’da 77 kilometrelik mesafeyi kat edecek. Festivalin ikinci gününde ise Işıklı Gölü çevresinde 56 kilometrelik bisiklet turu yapılacak.

 

Festival ilgili bilgi veren AKİDAK başkanı Erkan Atila “geçen yıl başlattığımız ve Çivril Belediyesinin destekleri ile gerçekleştirdiğimiz Bisiklet festivalinin bu yıl ikincisini düzenliyoruz. Çivril’de uluslararası Bisiklet parkuru oluşturmaya çalışıyoruz. Bu festivalin Çivril’in tanıtımına ve bisiklet sporuna büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: BİSİKLET, FESTİVALİNİN, 2.Sİ, 29, HAZİRAN’DA, ,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı